nasze biura 
Strefa klienta
 804 200 111
 22 212 05 00
Centrum Rezerwacji czynne
poniedziałek-sobota:9-22, niedziela:10-21
   
Neckermann z gwarancją na 2014 r.


42 mln zł wynosi gwarancja ubezpieczeniowa biura podróży Neckermann Polska, która będzie obowiązywała od 01.01.2014 do 31.12.2014 roku. Jest to jedno z najwyższych zabezpieczeń organizatorów turystyki działających na polskim rynku.

Kwota gwarancji ubezpieczeniowej Neckermanna na kolejny rok wynosi 40 mln zł i jest wyższa o 3 mln zł od obowiązującej w 2012 r. Tak jak w poprzednich latach została wystawiona przez wiodącego ubezpieczyciela AGA INTERNATIONAL S.A. Gwarancja spełnia wymogi znowelizowanej ustawy o Usługach Turystycznych z dnia 29 sierpnia 1997 r. a jej przedmiotem w wyniku ewentualnej niewypłacalności touroperatora jest:

• zapłata kwoty niezbędnej na pokrycie kosztów powrotu klientów z imprezy turystycznej, w wypadku gdy organizator turystyki wbrew obowiązkowi nie zapewni tego powrotu,

• zwrot wpłat wniesionych tytułem zapłaty za imprezę turystyczną, w wypadku gdy z przyczyn dotyczących organizatora turystyki lub osób, które działają w jego imieniu, impreza turystyczna nie zostanie zrealizowana,

• zwrot części wpłat wniesionych tytułem zapłaty za imprezę turystyczną, odpowiadającą części imprezy turystycznej, która nie zostanie zrealizowana z przyczyn organizatora turystyki lub osób, które działają w jego imieniu.

Neckermann jest obecny na polskim rynku od 16 lat i znajduje się w gronie największych organizatorów zagranicznej turystyki wyjazdowej. Według portalu Rzeczpospolitej www.rp.pl z dnia 05.11.2012 z najwyższym ratingiem wiarygodności finansowej (AA) jest najbardziej stabilnym ekonomicznie i bezpiecznym touroperatorem. W 2012 r. Neckermann został uznany za jedną z najsilniejszych marek w Polsce po raz kolejny zdobywając prestiżowy tytuł Superbrand.

 

 

Dostępne informacje, opisy, specyfikacje, reklamy lub cenniki nie stanowią oferty Neckermanna w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Neckermann Polska BP sp. z o.o. & Anim Team 2002 - 2017