nasze biura
Strefa klienta
 804 200 111
 22 212 05 00
Centrum Rezerwacji czynne
poniedziałek-sobota:9-22, niedziela:10-21

Oferty pracy w Polsce
Specjalista ds. Turystyki (Małopolskie – Kraków)

Grupa Thomas Cook poszukuje dla swojej Spółki w Polsce - firmy Neckermann Podróże pracownika do biura sprzedaży.

Podróże i turystyka pomagają ludziom dotrzeć do wszystkich zakątków świata, zanurzyć się w różnych kulturach i doświadczeniach.
Praca w sektorze turystycznym zapewnia kontakty międzynarodowe, nieustanny kontakt ze realizacją marzeń.

Ludzie w branży turystycznej mają jedną wspólną cechę: kochamy podróże!

Jeśli chcesz mieć swój udział w spełnianiu ludzkich marzeń o podróżowaniu dołącz do nas i podziel się z nami swoimi zdolnościami, jako

Specjalista ds. Turystyki – realizuj zadania:

  • bezpośrednia, telefoniczna i e-mailowa obsługa Klienta
  • obsługa kasy fiskalnej
  • aktywny udział w procesie sprzedaży oferty Neckermann - dokonywanie czynności administracyjnych związanych z sfinalizowaniem zakupu imprezy turystycznej
  • aktywna promocja i sprzedaż dostępnej oferty obcej (inni TO, bilety lotnicze, bilety autokarowe, ubezpieczenia, inne)
  • uczestnictwo w przedsięwzięciach organizowanych przez Neckermann np. promocje, targi, study tour
  • dbałość o właściwy wygląd biura, jego witryny oraz ogólnego wizerunku,

Na starcie sprawdź czy spełniasz kilka naszych wymagań:

  • powinieneś mieć doświadczenie w pracy z podobnym zakresem obowiązków
  • chcielibyśmy abyś miał wykształcenie kierunkowe (turystyka, geografia)
  • musisz znać geografię ogólną świata
  • powinieneś dobrze radzić sobie z pakietem MS Office (szczególnie Excel i Word)
  • niezbędne do Twojej pracy będzie swobodne porozumiewanie się w języku angielskim i lub niemieckim

a jeśli znasz systemy rezerwacyjne używane w pracy w biurze podróży a także techniki sprzedaży- jesteś idealnym przyszłym PracownikiemSmile!

Nasz zespół to fajni ludzie i chcemy żeby było nas więcej!
Jesteśmy tolerancyjni, ale zarażamy…, więc jeśli też zarażasz:

  • optymizmem i energią z siłą Niagary
  • samodzielnością i zorganizowaniem Globtrotera
  • działaniem szybkim i przemyślanym niczym Wrona nad Okęciem

Dołącz do Nas Smile!

Wspólnie rozwiniemy naszą społeczność i jeszcze lepiej spełnimy marzenia o podróżowaniu i wypoczynku Smile!

Odwdzięczymy Ci się:

  • partnerskim traktowaniem, niezbędnym do poprawnych relacji
  • najprawdziwszą na świecie umową o pracę z rynkową stawką, abyś czuł się pewnie i komfortowo
  • różnorakimi szkoleniami, abyś jeszcze bardziej doskonalił swoje doskonałe już umiejętności
  • prywatną opieką medyczną, abyś zawsze był w dobrej kondycji zdrowotnej
  • zniżkami na podróże, abyś również Ty spełniał swoje marzenia

Jeśli jesteś podobny do nas i potrafisz zrealizować te zadania prosimy - prześlij swoje CV ze zdjęciem w języku polskim na adres e-mail praca@neckermann.pl do dnia 20 lutego 2017 r.

Powinieneś wiedzieć, że nasz proces zakończy się 23 lutego 2017 r., więc jeśli do tego czasu nie skontaktujemy się z Tobą spróbuj przy kolejnej okazji Smile

Dostępne informacje, opisy, specyfikacje, reklamy lub cenniki nie stanowią oferty Neckermanna w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Neckermann Polska BP sp. z o.o. & Anim Team 2002 - 2017