nasze biura 
moje podróże
804 200 111
22 212 05 00
Centrum Rezerwacji czynne
poniedziałek-sobota:9-22, niedziela:10-21
Dopasowana oferta
palma.png
rodzina.jpg
palma.png
balon.png
sm_line2.jpg
bagaz.png
he.png
drink.png
Legoland - Dania - tu spełniają się marzenia!
1 2 3 4 5 6 7 8
 

LEGOLAND® to wartka akcja i zabawa dla całej rodziny. Dla wszystkich mamy ponad 50 porywających atrakcji i mnóstwo ciekawych imprez. Zapraszamy do wspólnej fantastycznej zabawy w sezonie 2014!


Zachowaj zimną krew, pędząc przez Polar Land na niesamowitym śnieżnym skuterze kolejką górską Polar X-plorer z unikatowym 5-metrowym spadkiem, który każdemu zmrozi krew w żyłach. Przygotuj się na odkrywanie kolonii żywych pingwinów w zatoce Penguin Bay. Wyrusz na wyprawę do fascynującego Minilandu, niesamowitego świata, w którym wszystko zbudowane jest z klocków LEGO®. Upiecz z Indianinem na ognisku specjalny chleb na kijku. Trzymaj pistolet w pogotowiu, osłaniając się strzałami podczas przeprawy przez niesamowitą świątynię TEMPEL w poszukiwaniu ukrytych skarbów. Zanurkuj w łodzi podwodnej do świata rekinów i gigantycznych krabów w Atlantis by SEA LIFE™. Nie zapomnij też o swoim stroju kąpielowym i drewnianej nodze, aby wziąć udział w szalonej bitwie morskiej w Pirate Lagoon. 

nowości Legoland

Nowość: Wybierz się na przerażająco… zabawne zwiedzanie nawiedzonego domu Ghost – The Haunted House… Jeśli tylko starczy Ci odwagi! Odkryj LEGOLAND® – na lądzie, na wodzie i w powietrzu.

Wybierz się na przerażająco… zabawne zwiedzanie nawiedzonego domu Ghost – The Haunted House, w którym aż kłębi się od wampirów, duchów i potworów. Zapoluj na duchy w przeklętym labiryncie zwierciadeł i spotkaj prowadzącego szalony eksperyment profesora The Crazy Scientist, który wyśle Cię razem z rodziną na powietrzną przejażdżkę. Może się zdarzyć, że spadniecie z niej w dóóóóół! Powróć też do znanych już popularnych atrakcji parku LEGOLAND®. 

Resort Past to nieograniczony wstęp do LEGOLAND®, Lalandia Aquadome™ i Monky Tonky Land oraz GIVSKUD ZOO. Otrzymasz go GRATIS przy rezerwacji do 30.04.2014r., przy czym obowiązuje zasada: Resort Pass GRATIS dla 1 osoby na całą rezerwację. 

JEDNA WEJŚCIÓWKA I MNÓSTWO OSZCZĘDNOŚCI

karta zniżkowa LegolandIdealnym uzupełnieniem karty Resort Pass jest Be Happy Pass. Ta karta zniżkowa to najlepszy sposób byś razem z rodziną był jak najbliżej wszelkich atrakcji i przeżył niezapomniane, rodzinne wakacje. Noś swój Be Happy Pass cały czas przy sobie. Czyż nie jest to doskonały pretekst, by zafundować sobie większe lody, dużą filiżankę i dodatkowe atrakcje w super cenie. Be Happy Pass to łatwy dostęp do wielkich ofert specjalnych, promocji, zniżek i super cen – to idealny sposób na dopasowanie Twojego budżetu. Teraz możesz zająć się wyłącznie zabawą.

UWAGA! Kart Be Happy Pass jest karta rabatową i nie należy jej mylić z wejściówką Resort Pass.

 

Pudełko klocków LEGO gratis!

klocki LEGO gratisDla pierwszych 200 rezerwacji Hotelu LEGOLAND®, LEGOLAND® Holiday Village lub Lalandia® w Billund pudełko klocków LEGO® gratis.

 

Wyobraź sobie świat zbudowany z 60 milionów klocków LEGO®. Baw się w największym skandynawskim parku wodnym. Przywitaj się z 40 ryczącymi lwami. Odkrywaj cuda natury Danii i bądź częścią naszej fascynującej historii.


Tematyka: PARKI,
opublikowane: 2014-09-09 14:38:23
 

newsletter


logo logo