Ukończyłeś 55 lat i lubisz podróże?

Wypoczywaj na słonecznym południu Europy korzystając ze specjalnego pakietu.
Wakacje dla Seniorów to wyselekcjonowane hotele, ciekawy program pobytu i atrakcyjne ceny.
Ciesz się wypoczynkiem poza szczytem sezonu w towarzystwie najbliższych. Podróżując z Tobą zyskują te same przywileje!

Sprawdź jakie atrakcje przygotowaliśmy dla Seniorów:

WYBIERZ KIERUNEK WAKACJI

Bułgaria

Oferta dla seniorów obowiązuje w terminach wylotu:

8.09, 12.09 - z Warszawy
8.09, 12.09 - z Katowic
8.09 - z Wrocławia

W pakiecie SENIOR 55+ w cenie: 1.5 l. woda mineralna i jabłka z własnych ekologicznych plantacji w pokoju po przyjeździe. Dietetyczne menu na obiad i kolacje.

Program rekreacyjny: Ciekawe animacje pod opieką bułgarskich animatorów: nauka j. bułgarskiego, lekcje gotowania typowych potraw kuchni bułgarskiej, tenis stołowy, rzutki, boccia, bingo, nordic walking, wycieczki rowerowe z opieką, wieczorki taneczne, muzyka na żywo, koncerty.


Oferta dla seniorów obowiązuje w terminach wylotu:

17.09, 24.09, 01.10 - z Warszawy
17.09, 24.09, 01.10 - z Katowic
17.09, 24.09 - z Gdańska
17.09, 24.09 - z Poznania
17.09, 24.09 - z Wrocławia

Program rekreacyjny: Aqua park i basen relaksacyjny czynne od połowy maja, animacje. Za opłatą: atrakcje w Star Beach Water Park (oferta zewnętrzna).

Wycieczka do stolicy wyspy Heraklionu (pół dnia) - Kreta będąca kolebką cywilizacji europejskiej zachwyca zabytkami świadczącymi o jej dawnej potędze i historii. Wycieczka do Heraklionu pozwala cofnąć się w czasie o prawie 4 tys. lat i odkryć ślady bogatej przeszłości wyspy, a przede wszystkim świat kultury minojskiej. Warto zobaczyć tu wspaniałe, weneckie mury i fort, Plac Fontanny z mnóstwem kawiarenek i restauracji, ratusz i malownicze uliczki. Jedną z największych atrakcji jest bardzo ciekawe Muzeum Archeologiczne - zaliczane do najlepszych w Grecji. Heraklion to raj dla architektów i historyków, ale też to kosmopolityczne miasto, które szczególnie w sezonie letnim tętni życiem w klimatycznych barach i tawernach.

Kreta

Rodos

Oferta dla seniorów obowiązuje w terminach wylotu:

22.09 - z Warszawy
22.09, 29.09 - z Katowic

Program rekreacyjny: różnorodne animacje, gry, zabawy, zawody sportowe w dzień i wieczorem (6 dni w tyg.).

Wycieczka do miasta Rodos (pół dnia) – Wpisane na Listę światowego dziedzictwa UNESCO Stare Miasto Rodos to jedno z najpiękniejszych miejsc w Grecji. Zagłębiając się w labiryncie wąskich, brukowanych uliczek starówki, czuje się jej prawdziwy, średniowieczny klimat. W trakcie spaceru po Starym Mieście, uczestnicy wycieczki zobaczą m.in. otoczony murami obronnymi Pałac Wielkich Mistrzów - dawną siedzibę zakonu joannitów. Miasto słynie także z Kolosu Rodyjskiego - jednego z siedmiu cudów świata. W trakcie wycieczki przewidziany jest czas wolny. Po przerwie planowane jest zwiedzanie ruin świątyni Apolla na wzgórzu Monte Smith (Agios Stefanos).

Aktualne ceny i informacje na www.neckermann.pl
i w biurach podróży na terenie całej Polski.