nasze biura 
Strefa klienta
 804 200 111
 22 212 05 00
Centrum Rezerwacji czynne
poniedziałek-sobota:9-22, niedziela:10-21
   
O firmie

Neckermann Podróże należy do jednego z największych koncernów turystycznych w Europie – Thomas Cook Group plc, który szczyci się ponad 175-letnią tradycją. Na rynku polskim biuro podróży jest obecne od 20 lat i przez cały ten czas znajduje się w gronie największych organizatorów zagranicznej turystyki wyjazdowej. Dynamiczny rozwój firmy i jej silna pozycja na rynku to konsekwencja strategii, której głównymi elementami są innowacyjność i oferowanie usług najwyższej jakości, w pełni spełniających oczekiwania polskich klientów. Kierując się hasłem: „Neckermann to udany urlop”, biuro podróży gwarantuje w pełni komfortowy i bezpieczny wypoczynek.

 

W letniej ofercie Neckermann Podróże dominuje region Basenu Morza Śródziemnego, przy czym największa oferta dotyczy Grecji, Hiszpanii, Turcji, Bułgarii, Włoch i Chorwacji, w zimowej natomiast oferta z dojazdem własnym obejmująca alpejskie regiony narciarskie. Dzięki niezwykle bogatej i stale urozmaicanej ofercie, potencjalny klient może spędzić urlop na sześciu kontynentach mając do wyboru pełną paletę apartamentów i hoteli od średniej do komfortowej klasy. Wśród słonecznych atrakcji Neckermanna warto wymienić m.in.: aquamanię czyli hotele z parkami wodnymi, hotele z polskimi animacjami Lollo&Bernie Kids Club, parki rozrywki, wycieczki objazdowe, rejsy, city break oraz ofertę fly & drive. Neckermann Podróże jako jedno z nielicznych biur podróży na rynku oferuje atrakcyjne zniżki dla nowożeńców, seniorów oraz stałe ceny dla dzieci. Starannie wybrana oferta zakwaterowania, współpraca z renomowanymi liniami lotniczymi oraz profesjonalna obsługa na miejscu służą urzeczywistnieniu marzeń o idealnym urlopie.

 

Dwa razy do roku biuro podróży wydaje katalogi tematyczne w języku polskim. W biurach z ofertą Neckermann Podróże, klienci mogą również zarezerwować swoje wakacje korzystając z oferty koncernowej tj. Neckermann Niemcy i Thomas Cook.

 

Neckermann Podróże to dynamiczna firma zatrudniająca około 130 pracowników. Sieć sprzedaży touroperatora tworzy 52 biura własne i franchisingowe zlokalizowane w prestiżowych punktach dużych miast oraz ponad 600 biur agencyjnych na obszarze całej Polski.

 

Najbardziej dynamicznie rozwijającym się kanałem dystrybucji a zarazem wizytówką biura podróży jest www.neckermann.pl, będąca jedną z najbardziej rozpoznawalnych witryn turystycznych w sieci.

 

Neckermann Podróże utrzymuje wiodącą pozycję na polskim rynku turystycznym, czego dowodem są wyniki badań rynkowych i konsumenckich publikowanych przez niezależne instytucje -  więcej informacji: Nagrody


Siedziba zarządu:  Aleje Jerozolimskie 94,  00-807 Warszawa

Prezes:  Krzysztof Piątek

Regon:  012238347

Numer KRS: 0000162234 Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy XII Wydział Gospodarczy KRS. Biuro wpisane do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego pod numerem k-617.

 

Gwarancja ubezpieczeniowa 2017: kliknij

Gwarancja ubezpieczeniowa 2018: kliknij

 

Życzymy dużo radości przy wyborze wakacji i wspaniałego wypoczynku z Neckermann Podróże!

 

 

Dostępne informacje, opisy, specyfikacje, reklamy lub cenniki nie stanowią oferty Neckermanna w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Neckermann Polska BP sp. z o.o. & Anim Team 2002 - 2018