Centrum Rezerwacji 22 212 05 00
Hotelbild
Egzotyka dla nowożeńców

Podróż poślubna musi być wyjątkowa. Pragniemy uczcić to wyjątkowe wydarzenie. Majorka, Wyspy Kanaryjskie, Turcja a może Malediwy lub Seszele? W ofercie Neckermanna „młode pary” znajdą najpiękniejsze kierunki i wyselekcjonowane hotele na romantyczne wakacje we dwoje. W wielu z nich oferujemy specjalne zniżki dla nowożeńców!
Zmysłowo udekorowane pokoje, kosz owoców, szampan, a może śniadanie do łóżka? Na specjalne życzenie przygotujemy dodatkowe atrakcje. Wszystko po to, aby „miesiąc miodowy” był niepowtarzalny, pełen wspaniałych przeżyć i wspomnień na całe życie. Dla nowożeńców, którzy wybierają się w podróż poślubną, Neckermann przygotował listę specjalnych hoteli. Najlepsze lokalizacje, wyjątkowa kuchnia, specjalne honory i zniżki dla nowożeńców, obiekty tylko dla dorosłych – wybierz ten idealny na miodowe wakacje!
Oryginalny ślub? Może ślub na rajskiej plaży za granicą? Pod stopami piasek, w tle szum morza i zachodzące słońce to wprost idealna sceneria na sesję ślubną! Zorganizujemy ślub w przepięknym plenerze i przyjęcie weselne w dowolnym zakątku świata. Gwarantujemy, że ten dzień będzie wyjątkowy.