Centrum Rezerwacji 22 212 05 00
wakacje rodzinne

Rodzinne wakacje to nasza specjalność!

Wakacje to czas szczególny, który zasługuje na wyjątkową atmosferę i przeżycia! Już od ponad 20 lat Neckermann dba o te najcenniejsze chwile w roku, zapewniając polskim rodzinom beztroskie i wyjątkowe wakacje. Na wakacje z nami wyjechały tysiące polskich rodzin co niewątpliwie pozwala zaliczyć nas do ekspertów w organizacji rodzinnego wypoczynku.
zobacz więcej
Gdzie pojechać na wakacje z dzieckiem? Jaki wybrać hotel? Te pytania często pojawiają się przy planowaniu rodzinnych wakacji. Rodzinne wakacje muszą być atrakcyjne, ale też w pełni bezpieczne. Starannie wybieramy współpracujące z nami hotele i ośrodki turystyczne. Nasza oferta dla rodzin to wyjątkowy program i najlepsze hotele wyspecjalizowane w goszczeniu rodziców z dziećmi. To obiekty położone wśród zieleni, najczęściej przy plaży, z bogatą infrastrukturą dla maluchów, taką jak: brodziki, zjeżdżalnie czy place zabaw. W większość z nich wyżywienie oferowane jest w dogodnej dla rodzin formule „all inclusive” zawierającej w cenie m.in.: trzy posiłki, przekąski, lody i napoje. W wielu z nich oferujemy kluby dla dzieci Lollo&Bernie z polskimi animatorami. Kluby Lollo&Bernie to ciekawy program animacyjny dla dzieci, ale też wysokie standardy bezpieczeństwa dzięki specjalnym procedurom Safe&Healthy grupy Thomas Cook, do której należymy.

Oferujemy bogaty wybór pokoi rodzinnych – pokoje z dostawkami, apartamenty - a także specjalne ceny i zniżki dla dzieci nawet do 100%. Istotny jest także wybór bezpiecznego kierunku. W naszej ofercie polecamy idealne miejsca na wyjazdy samolotem całą rodziną. Wybór kierunków podróży jest imponujący: od popularnej szczególnie wśród rodzin Bułgarii, przez m.in.: Grecję, Hiszpanię, Turcję, Egipt, na Tunezji i włoskich wyspach kończąc. Zapewniamy dogodne wyloty z lotnisk lokalnych co jest szczególnie doceniane podczas podróży z dzieckiem.
zobacz mniej