Wietnam

Wczasy egzotyka - Wietnam

Wietnam to jeden z najciekawszych krajów na świecie. Wyjątkowy ze względu na swoją historię i niezwykły z powodu przyjaznych mieszkańców. To kraj pełen kontrastów: barwne i aktywne wybrzeże z pięknymi plażami przeciwstawia się górskim terenom, gdzie dominują cisza i spokój.
Z jednej strony zobaczymy malownicze krajobrazy Delty Mekongu z wielobarwnymi plantacjami kawy, herbaty i ryżu, z drugiej zaś wielkomiejski zgiełk położonej w centrum regionu Delty Rzeki Czerwonej stolicy Hanoi czy tętniącego życiem Sajgonu.
Słynna zatoka Ha Long jest krajobrazowym pomnikiem wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i uznawana jest za jeden z najpiękniejszych cudów natury.

Jednym z największych atutów Wietnamu są malownicze plaże i wyspy, dzięki którym jest niezwykle atrakcyjnym miejscem wypoczynku. Te najpiękniejsze to rozciągające się na odległość wielu kilometrów plaże Doi Duong i Doi Cat Mui Ne w kurorcie Phan Thiet, słynące z wydm o niespotykanych kolorach od białego, aż po czerwony i różowy.

Kurort Mui Ne, w północnej części Wietnamu, to dziewicze plaże z czerwonymi wydmami i najlepsze w Azji warunki do uprawiania kitesurfingu.

Jednym z najpiękniejszych zakątków Wietnamu jest także leżąca w pobliżu wybrzeża Kambodży tropikalna wyspa Phu Quoc, której wizytówką są bajkowe plaże z palmami kokosowymi i rafy koralowe. Dodatkową atrakcją tego miejsca są zielone plantacje pieprzu.

Wietnam na wakacje i wczasy 2019 to jedno z najpiękniejszych i najdłuższych wybrzeży w całej Azji. Malownicze plaże i wyspy, turkusowa woda, wyśmienita wietnamska kuchnia, m.in. sajgonki i zupa pho, a także egzotyczna przyroda to propozycja na lato 2019 w Wietnamie.

W Wietnamie znajdziemy luksusowe hotele dla wymagających (hotele min. 5*), hotele z wellness oraz hotele i apartamenty z udogodnieniami dla rodzin, położone tuż przy malowniczych plażach. Polecamy również spędzenie kilku nocy w Sajgonie a następnie pobyt w jednym z naszych wyselekcjonowanych hoteli na wybrzeżu. Przy rezerwacji pakietu z pobytem w kilku hotelach wszystkie transfery między hotelami wliczone są w cenę.

Zaprojektuj wakacje 2019 w Wietnamie tak jak lubisz!

Do Wietnamu latamy z 4 polskich portów lokalnych! Wietnam z Warszawy, Krakowa, Wrocławia oraz Poznania.

Polecamy w Wietnamie: