Centrum Rezerwacji 22 212 05 00

Austria na narty

Narty Austria 2019

Austria stanowi jeden z najpopularniejszych kierunków na zimowy urlop. Chętnie wypoczywają tu pary, grupy znajomych, ale i całe rodziny. Znajdziemy tu mianowicie wiele atrakcji, o których marzymy o tej porze roku – wspaniałe góry, dużo śniegu, znakomicie przygotowane stoki i trasy, malownicze doliny, a także bogatą ofertę atrakcji apres-ski.
zobacz więcej
Świetne warunki dla miłośników nart i snowboardu sprzyjają zimowemu szaleństwu zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Austriackie Alpy wyglądają niczym kraina z baśni – są tu szczyty pokryte czapami śniegu, rześkie zimowe powietrze i widoki, dla których warto tu przyjechać.

Jako raj dla narciarzy słynie m.in. Karyntia, okolice Salzburga oraz chyba najsłynniejszy Tyrol, do którego zaliczamy znane ośrodki, m.in. Solden. Nic dziwnego, że sezon narciarski trwa tutaj naprawdę długo, bo od grudnia do końca marca, a we wspomnianym Solden nawet do kwietnia! Poza tym w każdym regionie narciarskim jest wiele szkółek, parków, basenów, centrum spa i wiele innych atrakcji, więc gwarantujemy, że nie można się tutaj nudzić.

zobacz mniej

Najpopularniejsze oferty: