Ukończyłeś 55 lat i lubisz podróże?

Wypoczywaj na słonecznym południu Europy korzystając ze specjalnego pakietu.
Wakacje dla Seniorów to wyselekcjonowane hotele, ciekawy program pobytu i atrakcyjne ceny.
Ciesz się wypoczynkiem poza szczytem sezonu w towarzystwie najbliższych. Podróżując z Tobą zyskują te same przywileje!

Sprawdź jakie atrakcje przygotowaliśmy dla Seniorów:

WYBIERZ KIERUNEK WAKACJI

Oferta dla seniorów obowiązuje w terminach wylotu:

04.05.18, 11.05.18, 18.05.18, 25.05.18., 28.09.18, 5.10.18 z Warszawy i Katowic. 28.05.18 z Poznania

Program rekreacyjny: różnorodne animacje, gry, zabawy, zawody sportowe w dzień i wieczorem.

Wycieczka do miasta Rodos (pół dnia) – Wpisane na Listę światowego dziedzictwa UNESCO Stare Miasto Rodos to jedno z najpiękniejszych miejsc w Grecji. Zagłębiając się w labiryncie wąskich, brukowanych uliczek starówki, czuje się jej prawdziwy, średniowieczny klimat. W trakcie spaceru po Starym Mieście, uczestnicy wycieczki zobaczą m.in. otoczony murami obronnymi Pałac Wielkich Mistrzów - dawną siedzibę zakonu joannitów. Miasto słynie także z Kolosu Rodyjskiego - jednego z siedmiu cudów świata. W trakcie wycieczki przewidziany jest czas wolny. Po przerwie planowane jest zwiedzanie ruin świątyni Apolla na wzgórzu Monte Smith (Agios Stefanos).

Rodos

Kreta

Oferta dla seniorów obowiązuje w terminach wylotu:

06.06.18, 13.06.18, 20.06.18, 05.09.18, 12.09.18 z Warszawy, Katowic, Poznania.

Wycieczka do miasta Korfu (pół dnia) - Spacer po antycznym, klimatycznym mieście Kerkira, na długo zostaje w pamięci. Przepiękna starówka z portem, fortyfikacją, starożytną świątynią Artemidy i wieloma innymi, wspaniałymi zabytkami, wpisana jest na Listę światowego dziedzictwa UNESCO. Podzielone na kilka regionów miasto, jest ciekawą mieszanką architektoniczno-kulturową. Wybudowane w okresie trwającego na wyspie od XII do XVII wieku protektoratu weneckiego, często ze względu na architekturę zwane jest „Małą Wenecją”. Korfu to także największe miasto wyspy, gdzie można zrobić ciekawe zakupy i poczuć klimat greckich wakacji w klimatycznych tawernach i kawiarniach.


Oferta dla seniorów obowiązuje w terminach wylotu:

30.05.18, 03.06.18, 23.09.18, 30.09.18 z Warszawy, Katowic.
Z Poznania, Wrocławia, Gdańska: 03.06.18, 23.09.18, 30.09.18.

Wycieczka do stolicy wyspy Heraklionu (pół dnia) - Kreta będąca kolebką cywilizacji europejskiej zachwyca zabytkami świadczącymi o jej dawnej potędze i historii. Wycieczka do Heraklionu pozwala cofnąć się w czasie o prawie 4 tys. lat i odkryć ślady bogatej przeszłości wyspy, a przede wszystkim świat kultury minojskiej. Warto zobaczyć tu wspaniałe, weneckie mury i fort, Plac Fontanny z mnóstwem kawiarenek i restauracji, ratusz i malownicze uliczki. Jedną z największych atrakcji jest bardzo ciekawe Muzeum Archeologiczne - zaliczane do najlepszych w Grecji. Heraklion to raj dla architektów i historyków, ale też to kosmopolityczne miasto, które szczególnie w sezonie letnim tętni życiem w klimatycznych barach i tawernach.

Kreta

Aktualne ceny i informacje na www.neckermann.pl
i w biurach podróży na terenie całej Polski.