Centrum Rezerwacji 22 212 05 00

Informacje o regionie Wilder Kaiser

Wilder Kaiser zalicza się do największego regionu w Austrii. Amatorzy nart i snowboardu mają do dyspozycji prawie 280 km tras narciarskich o zróżnicowanym poziomie trudności i 90 profesjonalnych wyciągów. Ellmau, Going, Scheffau, Söll, Brixen i 9 innych miejscowości tworzą wspólnie największy ośrodek narciarski w Austrii- Skiwelt Wilder Kaiser.
zobacz więcej
Wspinacze zadowolą się tu stromymi skalnymi, ścianami, na rowerzystów i amatorów pieszych wycieczek czekają gościnne hale, a rodziny z dziećmi zachwyci bogaty program animacyjny i liczne zniżki dla najmłodszych. Sezon narciarski 2018/2019 trwać będzie od grudnia do końca marca. Tradycyjne chatki, schroniska, bary, kafejki, bacówki, a nawet dyskoteki tworzą bogatą ofertę après-ski. W obszernym regionie SkiWelt Wilder Kaiser dostępne są aż trzy snowparki, z atrakcjami dla poczatkujących, zaawansowanych i profesjonalnych amatorów zimowego szaleństwa.

Na najmłodszych czeka także baśniowy przyrodniczy park rozrywki Ellmis Zauberwelt w Ellmau, oferujący całą gamę atrakcji. Największy w Austrii teren narciarski SkiWelt Söll, umożliwia nocną jazdę na nartach po 10 doskonale przygotowanych, oświetlonych trasach. W regionie Wilder Kaiser znajdziemy ośrodki profesjonalnej opieki dla najmłodszych, by rodzice mogli podbić trudniejsze stoki bez towarzystwa swoich pociech. Wilder Kaiser oferuje także wiele szkółek narciarskich, gdzie dzieci i młodzież mogą szlifować swoje narciarskie umiejętności. Ponadto malowniczy region Wilder Kaiser znany jest jako tło dla znanego serialu „Doktor z alpejskiej wioski” z Hansem Siglem w roli głównej. Przytulne apartamenty, hotele i kwatery w regionalnym stylu polecają się na święta i ferie 2018/2019!
zobacz mniej

Informacje narciarskie

Wysokość Region na wysokości do 1957 m
Trasy łącznieTrasy łącznie/km: 279
Trasy niebieskie Niebieskie: 124
Trasy czerwone Czerwone: 128
Trasy czarne Czarne: 27
Wyciągi łącznie Wyciągi łącznie: 90
Wyciągi gondolowe Kolejki gondolowe: 15
Wyciągi krzesełkowe Wyciągi krzesełkowe: 36
Wyciągi orczykowe Wyciągi orczykowe: 39
Trasy biegowe Trasy biegowe w km: 200
Trasy saneczkowe Trasy saneczkowe w km: 11
Funpark Funpark: Tak

Sprawdź ofertę pozostałych regionów: