Centrum Rezerwacji 22 212 05 00

Narty Czechy

Czechy

Jednym z najpopularniejszych kierunków na narty wśród polskich turystów są także Czechy. Sąsiadują z Polską, więc można stosunkowo szybko dojechać do wybranego ośrodka samochodem. Czekają tam profesjonalnie przygotowane stoki oraz trasy oraz komfortowe hotele w atrakcyjnej cenie, a także czeska kuchnia i ogromny wybór piw! W przerwie od jazdy na nartach polecamy Państwu wycieczkę do złotej Pragi!
zobacz więcej
Zachęcamy do wyjazdu na narty do takich ośrodków, jak np. Benecko, Špindlerův Mlýn, Liberec, Harrachov czy Čistá v Krkonoších. W sezonie zimowym Karkonosze są jednym z najpopularniejszych miejsc. To prawdziwy raj na ziemi dla miłośników białego szaleństwa.

Špindlerův Mlýn składa się z dwóch kompleksów, Medvědín i Svaty Petr. W pierwszym z nich znajdziecie Państwo wiele urozmaiconych trasy biegnących przez las. To świetne miejsce zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych, gdyż są tu trasy o różnym stopniu trudności. Svaty Petr słynie zaś z najdłuższej w Szpindlu nartostrady – Turistická (2,7 km), a także z najtrudniejszej czarnej trasy – FIS. Polecamy Czechy na zimowy wypad na narty, ale zachęcamy do przejrzenia całej oferty – pozostałe kierunki będą równie dobrym wyborem!
zobacz mniej

Najpopularniejsze oferty: