Centrum Rezerwacji 22 212 05 00

Narty Francja

Narty Francja 2019

Francja słynie ze swojej stolicy, czyli romantycznego Paryża, ale w sezonie zimowym turyści najchętniej wybierają się tutaj na narty. Uroki białego szaleństwa warto poznać w Trzech Dolinach, La Plagne, Val Thorens, Les Orres czy Arc 2000 – to jedne z najpopularniejszych francuskich ośrodków w naszej ofercie, ale warto sprawdzić też pozostałe kierunki.
zobacz więcej
Wystarczy dodać, że najwyższym szczytem Europy jest francuski Mont Blanc, a największym kurortem narciarskim na świecie – Trzy Doliny. Ponadto we Francji znajduje się również najszybsza kolejka liniowa na świecie. Nikt chyba nie ma wątpliwości, że Francja to prawdziwy raj dla narciarzy i snowboardzistów. Tereny i stoki są świetnie przygotowane, a infrastruktura turystyczna profesjonalnie przygotowana.

Ogromny wybór terenów sprawia, że trudno zdecydować, gdzie wybrać się na narty we Francji. Les 2 Vallees to ponad 600 km tras, a Val Thorens słynie jako kurort zapewniający świetną zabawę na imponującej wysokości i doskonałe warunki śniegowe nie tylko w sezonie zimowym, ale i przez cały sezon.
zobacz mniej