Centrum Rezerwacji 22 212 05 00

Informacje o regionie Isola 2000

Isola 2000 to kurort narciarski położony na wysokości 2000 m n.p.m., w Alpach Południowych, niespełna 100 km od wybrzeża Morza Śródziemnego. Isola 2000 oferuje 120 km tras narciarskich o zróżnicowanym stopniu trudności i 20 nowoczesnych wyciągów. Tereny narciarskie rozciągają się do 2650 m n.p.m. Dzięki dobremu, wysokogórskiemu położeniu kurortu sezon narciarski z gwarancją śniegu trwa od grudnia niemal do końca kwietnia.
zobacz więcej
Na początkujących narciarzy czekają długie, łagodne zjazdy, na których można doskonalić sportowe umiejętności. Rodziny z dziećmi znajda na terenie ośrodka profesjonalne szkoły narciarskie, w których dzieci mogą rozpocząć przygodę z zimowymi sportami. Wykwalifikowani opiekunowie w tzw. przedszkolach narciarskich zapewnią profesjonalną opiekę, bezpieczeństwo i rozrywkę najmłodszym dzieciakom, podczas gdy rodzice zechcą poszusować na stokach Isoli. Zaawansowanych narciarzy zadowoli zjazd Super Vallon, z 500-metrową różnicą poziomów, przy długości 2 km oraz stroma trasa Stade de Slalom.

Snowboardziści i freestyle’owcy znajdą coś dla siebie w Snowparku Isola 200 lub w Tony's Snowland. Isola 2000 oferuje także wiele „pozastokowych” atrakcji. W regionie znajdziemy liczne bary i restauracje, kino oraz kręgielnię. Dla szukających odprężenia po zimowym szaleństwie czeka Aquapark Aquavallée, z basenami, brodzikiem dla dzieci, sauną, jacuzzi, siłownią oraz klubem fitness.
zobacz mniej

Informacje narciarskie

Wysokość Region na wysokości do 2650 m
Trasy łącznieTrasy łącznie/km: 120
Trasy zielone Zielone: 7
Trasy niebieskie Niebieskie: 75
Trasy czerwone Czerwone: 35
Trasy czarne Czarne: 10
Wyciągi łącznie Wyciągi łącznie: 20
Wyciągi gondolowe Kolejki gondolowe: 3
Wyciągi krzesełkowe Wyciągi krzesełkowe: 7
Wyciągi orczykowe Wyciągi orczykowe: 10
Gwarancja śniegu Gwarancja śniegu: Tak