Centrum Rezerwacji 22 212 05 00

Narty Niemcy

Narty Niemcy 2019

Ośrodki narciarskie Niemiec oferują przede wszystkim nowoczesną infrastrukturę, świetnie przygotowane trasy narciarskie i dużo śniegu. Najlepsze warunki dla miłośników zimowego szaleństwa znajdziemy w największym kraju związkowym Niemiec, czyli Bawarii. Główna atrakcją Bawarii są majestatyczne góry z lodowcem Zugspitze (2962 m n.p.m.) oraz zróżnicowane tereny narciarskie, w których od grudnia do kwietnia można uprawiać różnego rodzaju sporty zimowe.
zobacz więcej
Trasy położone na zboczach lodowca rozciągają się do wysokości 2720 m n.p.m. W regionie Bawarii zarówno początkujący jak i doświadczeni narciarze znajdą dla siebie idealne stoki. Bawaria to także wiele doskonale przygotowanych tras biegowych, funslopes, snowpark i liczne szkoły narciarskie z profesjonalną kadrą instruktorów.

Dziewicza przyroda, bogactwo kulturowe regionu i słynna bawarska gościnność są symbolami tego miejsca. Po męczącym dniu na stoku liczne restauracje, bary i puby ugoszczą każdego amatora białego szaleństwa wyjątkową bawarską kuchnią. Komfortowe hotele i apartamenty w Monachium, Norymberdze, Neufahrn i wielu innych bawarskich kurortach to doskonały wybór na ferie i święta. Bawaria to miejsce na narty i snowboard, gdzie tradycja i nowoczesność koegzystują w pełnej harmonii.
zobacz mniej