Centrum Rezerwacji 22 212 05 00
Słowacja

Słowacja

Zbliżają się ferie zimowe? Jeśli wybieracie się Państwo na narty, polecamy wziąć pod uwagę m.in. Słowację, mimo że pozostałe kierunki są równie interesujące. Dużo śniegu, wspaniałe stoki, świetnie przygotowane trasy i przystępna cena za moc atrakcji to największe zalety pobytu u naszych gościnnych sąsiadów.
zobacz więcej
Słowacja słynie ze wspaniałych i malowniczych regionów, gdzie zarówno narciarze, jak i snowboardziści nie będą narzekać na nudę. Nie brakuje tu tras i stoków dla dzieci oraz osób początkujących, ale i zaawansowanych sportowców.

Zachęcamy do obejrzenia naszej oferty i rezerwacji zimowego pobytu – do wyboru przedstawiamy Państwu m.in. Poprad, Strbske Pleso, Novy Smokowiec, Demianowską Dolinę czy też Tatrzańską Łomnicę. Ta ostatnia słynie jako najbardziej znane centrum zimowej turystyki oraz sportów. To bardzo popularny wśród turystów kurort – nic dziwnego, gdyż leży u stóp drugiego co do wysokości szczytu Tatr. W każdym z tych miejsc, w otoczeniu malowniczej przyrody, szybko powstały hotele, pensjonaty i prywatne apartamenty. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wygodne pokoje w różnym przedziale cenowym.
zobacz mniej