Centrum Rezerwacji 22 212 05 00

Informacje o regionie Laax

Narciarski top region Szwajcarii - Laax to idealny wybór na zimę 2018/2019. Laax oferuje 177 km tras narciarskich, z przewagą tras łatwych i średnich, oraz 29 nowoczesnych wyciągów. Z zimowych uroków Laax możemy korzystać już od października aż do kwietnia. Bliskość lodowca Vorab oraz zlokalizowanie większości stoków powyżej 2000 m n.p.m. gwarantuje doskonałe warunki narciarskie przez cały sezon.
zobacz więcej
Laax wielokrotnie zostało uznane przez World Ski Awards najlepszym narciarskim regionem Szwajcarii! Laax wyróżniają przede wszystkim doskonale przygotowane trasy narciarskie oraz szerokie możliwości do uprawiania freestyle’u.

Laax to region idealny dla rodzin z dziećmi i początkujących narciarzy. Duża liczba doskonale przygotowanych łatwych tras pozwala najmłodszym doskonalić swoje umiejętności, bez obawy o bezpieczeństwo na stoku. Doświadczeni narciarze mogą liczyć na aż 46 km czarnych tras, w tym wymagający zjazd ze szczytu Vorab. Różnica wysokości podczas zjazdu wynosi niemal 1,3 kilometra! Laax to region, który oferuje szerokie możliwości do uprawiana freestyle’u. Znajdziemy tu aż cztery atrakcyjnie wyposażone snowparki, specjalny stok narciarski freestyle i pierwszą krytą halę freestyle w Europie- Freestyle Academy, przy dolnej stacji kolejki w Laax.

Szwajcarski region to także 8 km tras saneczkowych, wiele zimowych szlaków pieszych i trasy do narciarstwa biegowego. Po męczącym dniu na stoku Laax zaprasza do skosztowania lokalnych specjałów w klimatycznych górskich restauracjach, klubach i barach.
zobacz mniej

Informacje narciarskie

Wysokość Region na wysokości do 3018 m
Trasy łącznieTrasy łącznie/km: 177
Trasy niebieskie Niebieskie: 63
Trasy czerwone Czerwone: 68
Trasy czarne Czarne: 46
Wyciągi łącznie Wyciągi łącznie: 29
Wyciągi gondolowe Kolejki gondolowe: 11
Wyciągi krzesełkowe Wyciągi krzesełkowe: 8
Wyciągi orczykowe Wyciągi orczykowe: 10
Trasy saneczkowe Trasy saneczkowe w km: 8
Funpark Funpark: Tak
Gwarancja śniegu Gwarancja śniegu: Tak

Kamery na stoku.