Centrum Rezerwacji 22 212 05 00

Zabawa na śniegu

Narty Włochy 2019

Włochy to gwarancja udanego urlopu nie tylko latem, ale także zimą. Jeśli wybieracie się Państwo na narty czy snowboard, warto wziąć ten kierunek pod uwagę. Świetne ośrodki narciarskie wśród malowniczych regionów zapewniają wiele atrakcji, m.in. liczne trasy, stoki i ścieżki turystyczne, a także piękną słoneczną pogodę.
zobacz więcej
Malownicze i wyjątkowo nasłonecznione regiony będą idealne na rodzinne ferie! Oferujemy możliwość rezerwacji pobytu z dojazdem własnym lub samolotem. Zależy nam na Państwa komforcie, dlatego też jesteśmy elastyczni, tworząc naszą ofertę. Polecamy m.in. urlop w Livigno zwanym „włoskim Tybetem” oraz „sercem Alp”, a także w Sulden, Monte Bondone czy Val Di Sole.

Warunki narciarskie w wielu włoskich regionach są znakomite i można szaleć na nartach aż do kwietnia lub nawet maja. Później zaś zachęcamy wybrać się na lokalne dania i wina do jednej z licznych włoskich restauracji. Polecamy komfortowe hotele i pensjonaty w Dolomitach, miejscu niemal stworzonym dla miłośników sportów zimowych.

zobacz mniej

Najpopularniejsze oferty: