Alpe Cermis - Cavalese - Val di Fiemme

Szukasz najlepszego miejsca na narty i snowboard 2019/2020? Już dziś rezerwuj najlepsze hotele i apartamenty we włoskim Val di Fiemme! Val di Fiemme to region narciarski położony na wysokości do 2267 m n.p.m. Jeśli jesteś miłośnikiem nart lub snowboardu, w Val di Fiemme znajdziesz ponad 22 km zróżnicowanych tras narciarskich i 7 nowoczesnych wyciągów! Alpe Cermis, w sercu łańcucha górskiego Lagorai, to najważniejszy ośrodek narciarski w Val di Fiemme.
Cavalese, położone pod szczytem Alpe Cermis oferuje przede wszystkim świetnie przygotowane stoki, profesjonalne szkółki narciarskie i gwarancję śniegu przez cały sezon narciarski 2020!
Jeśli jesteś zaawansowanym narciarzem, z pewnością zechcesz zmierzyć się z 7,5-kilometrową nartostradą Olimpia na zboczach Alpe Cermis – to malownicza, lecz wymagająca trasą z aż 1400 m różnicą poziomów. Jeśli wybierasz się na narty z dziećmi, koniecznie odwiedź Cermislandię, czyli bezpłatny park rozrywki dla dzieci. Do tego apres ski w prawdziwie włoskim stylu! Już dziś wybierz Alpe Cermis – Cavalese – Val di Fiemme na narty i snowboard 2019/2020!

Informacje narciarskie

Wysokość Region na wysokości do 2267 m
Trasy łącznieTrasy łącznie/km: 22
Trasy niebieskie Niebieskie: 15
Trasy czerwone Czerwone: 4,3
Trasy czarne Czarne: 2,7
Wyciągi łącznie Wyciągi łącznie: 7
Wyciągi gondolowe Kolejki gondolowe: 3
Wyciągi krzesełkowe Wyciągi krzesełkowe: 3
Wyciągi orczykowe Wyciągi orczykowe: 1
Trasy biegowe Trasy biegowe w km: 0
Gwarancja śniegu Gwarancja śniegu: Tak