Centrum Rezerwacji 22 212 05 00

Informacje o regionie Civetta

Ski Arena Civetta to ośrodek narciarski oferujący wspaniałe krajobrazy i 80 km świetnie przygotowanych tras narciarskich, idealnych przede wszystkim dla rodzin z dziećmi i początkujących miłośników białego szaleństwa. Sezon narciarski trwa od grudnia aż do kwietnia. Trasy ośrodka narciarskiego położone są na wysokości od 1000 do 2100 m n.p.m. Miejscowości Caprile, Santa Fosca, Selva di Cadore oraz Rocca Pietore są gwarancją udanego wypoczynku z widokami na najpiękniejszy szczyt Dolomitów- Monte Civetta (3220 m n.p.m.).
zobacz więcej
Civetta należy do imponującego kompleksu narciarskiego Dolomiti Superski, objętego wspólnym skipassem, który otwiera drogę na ponad 1200 km tras narciarskich. Ski Arena Civetta to przede wszystkim szerokie trasy o łatwym i średnim poziomie trudności, nadające się zarówno do nauki, jak i szlifowania umiejętności narciarskich. W regionie znajdziemy także profesjonalne szkółki narciarskie z wykwalifikowaną kadra instruktorów.

Najdłuższa trasa narciarska to Fertazza, oferująca 10 km śnieżnego szaleństwa. W Civetta znajdziemy dwa snowparki: ValDiZoldo Park i Mini Central Park, przeznaczone głownie dla początkujących i średniozaawansowanych freestyle’owców. Na tych, którzy nawet po zmroku nie mają zamiaru rezygnować z białego szaleństwa, czeka otwarta do późnych godzin nocnych oświetlana trasa w Palafavera. Kameralne lokale i górskie chatki czekają na amatorów białego szaleństwa z niewielką, ale klimatyczną ofertą après-ski. Przytulne apartamenty i hotele na ferie i świeta 2018/2019 to gwarancja familijnej atmosfery i wysokiej jakości obsługi w obiekcie.
zobacz mniej

Informacje narciarskie

Wysokość Region na wysokości do 2200 m
Trasy łącznieTrasy łącznie/km: 80
Trasy niebieskie Niebieskie: 30
Trasy czerwone Czerwone: 42
Trasy czarne Czarne: 8
Wyciągi łącznie Wyciągi łącznie: 23
Wyciągi gondolowe Kolejki gondolowe: 3
Wyciągi krzesełkowe Wyciągi krzesełkowe: 10
Wyciągi orczykowe Wyciągi orczykowe: 10
Trasy biegowe Trasy biegowe w km: 0