Centrum Rezerwacji 22 212 05 00

Informacje o regionie Marmolada

Marmolada (3343 m n.p.m.), znana jako „królowa Dolomitów”, to najwyższy szczyt w południowo-wschodnich Alpach. Lodowiec oferuje świetne warunki narciarskie przez cały rok. Gorący okres zimowego szaleństwa trwa od grudnia do kwietnia. 63 kilometry świetnie przygotowanych tras narciarskich o różnych poziomach trudności zachwycą nawet najbardziej wymagających. Najdłuższą trasą jest 12-kilometrowa Pista Bellunese, wiodąca z samego szczytu Marmolady! Dodatkowym atutem regionu jest bliskość karuzeli narciarskiej Sella Rondy, należącej do imponującego skipassu Dolomiti Superski.
zobacz więcej
Niemal 30 dobrze skomunikowanych wyciągów narciarskich gwarantuje komfort w korzystaniu z uroków śnieżnej oazy. Zaawansowani narciarze, szukający wrażeń mają możliwość poszaleć na szlakach freeride’owych w Val Mesdi, Val Lasties, czy też Porodi. Natomiast Ci, którzy potrzebują więcej adrenaliny mogą spróbować swoich sił w heliskingu czy wspinaczce lodowej, a także skorzystać z wypożyczalni skuterów śnieżnych. Marmolada-Arabba gwarantuje wyjątkowo sportową atmosferę i moc wrażeń.

Après-ski w regionie zorientowane jest raczej na relaks w nastrojowej atmosferze i zasmakowanie się w lokalnej kuchni, nie zaś szaleństwa do białego rana. Marmolada/Arabba to teren idealny dla średniozaawansowanych miłośników nart i snowboardu, którzy pragną doskonalić umiejętność w pobliżu imponującego lodowca. Ferie i święta 2018/2019 w śnieżnej oazie Marmolada/Arabba to moc niezapomnianych atrakcji i gwarancja śniegu!
zobacz mniej

Informacje narciarskie

Wysokość Region na wysokości do 3265 m
Trasy łącznieTrasy łącznie/km: 20
Trasy niebieskie Niebieskie: 4
Trasy czerwone Czerwone: 16
Trasy czarne Czarne: 0
Wyciągi łącznie Wyciągi łącznie: 6
Wyciągi gondolowe Kolejki gondolowe: 3
Wyciągi krzesełkowe Wyciągi krzesełkowe: 1
Wyciągi orczykowe Wyciągi orczykowe: 2
Trasy biegowe Trasy biegowe w km: 7,5
Gwarancja śniegu Gwarancja śniegu: Tak