Informacje o regionie Ratschings - Jaufen

Ośrodek narciarski Ratschings-Jaufen, leżący na wysokości od 1300 do 2100 m n.p.m., jest jednym z najnowocześniejszych w Tyrolu Południowym. Sezon narciarski trwa tu od początku grudnia aż do kwietnia. Oferuje łącznie 25 km zróżnicowanych tras narciarskich oraz 8 wydajnych i komfortowych wyciągów. Mało atrakcji?
zobacz więcej
W Ratschings-Jaufen znajdziemy także funpark, funslope i 5-kilometorwy tor saneczkowy a także aż 48 km malowniczych tras biegowych! Obszar Ratschings-Jaufen to wprost zimowy raj dla narciarzy o różnym stopniu zaawansowania.

Ratschings – Jaufen dysponuje bogatą oferta après-ski. Restauracje, bary i urokliwe karczmy zaserwują turystom regionalną alpejską kuchnię z odrobiną śródziemnomorskiej inspiracji. Natomiast na relaks po całodniowym szusowaniu zapraszają liczne puby, bary i dyskoteki, serwujące lokalne wino i nieco mocniejszą Grappę. Ratschings – Jaufen to także bogata oferta wellness w otoczeniu ośnieżonych stoków i zapierających dech w piersiach górskich krajobrazów.

Pełen atrakcji Ratschings – Jaufen to gwarancja cudownych dni w niepowtarzalnym krajobrazie na ferie i święta 2019/2020. Wybierz jedną z malowniczych miejscowości: Ratschings – Racines lub Ridnaun - Maiern, na zimę 2019/2020 i ciesz się komfortowymi apartamentami i hotelami polecanymi przez niemal 90 % odwiedzających!
zobacz mniej

Informacje narciarskie

Wysokość Region na wysokości do 1900 m
Trasy łącznieTrasy łącznie/km: 25
Trasy niebieskie Niebieskie: 5
Trasy czerwone Czerwone: 20
Trasy czarne Czarne: 0
Wyciągi łącznie Wyciągi łącznie: 8
Wyciągi gondolowe Kolejki gondolowe: 1
Wyciągi krzesełkowe Wyciągi krzesełkowe: 6
Wyciągi orczykowe Wyciągi orczykowe: 1
Trasy biegowe Trasy biegowe w km: 46
Funpark Funpark: Tak