Informacje o regionie Rosskopf

Kameralny ośrodek Rosskopf to miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi oraz bardziej zaawansowanym amatorom nart i snowboardu. Rosskopf oferuje 17 km tras oraz 1 kolejkę gondolową i 2 wyciągi krzesełkowe. Sezon narciarski trwa od początku grudnia aż do końca marca, oferując świetne warunki śniegowe i bajeczne panoramy, na wysokościach do niemal 2200 m n.p.m.
zobacz więcej
Wszystkie trasy narciarskie zlokalizowane są blisko miasta, co ułatwia narciarzom szybkie i komfortowe dotarcie na stok.

Najmłodsi, którzy rozpoczynają swoją przygodę z zimowymi sportami właśnie w Rosskopf, mogą cieszyć się darmowym karnetem do ukończenia 8 roku życia! Oprócz jazdy na nartach i snowboardzie w Rosskopf warto wybrać się na wycieczkę na rakietach śnieżnych bądź wycieczkę pieszą. Alpejskie krajobrazy i rześkie górskie powietrze pozwoli odnaleźć pełnię zimowego szczęścia w otoczeniu bajecznych Dolomitów.

Poza narciarskimi atrakcjami Rosskopf słynie z najdłuższego toru saneczkowego we Włoszech, mierzącego prawie 10 km! Przytulne, swojskie Rosskopf poleca się na rodzinne narty i snowboard 2019/2020.
zobacz mniej

Informacje narciarskie

Wysokość Region na wysokości do 2200 m
Trasy łącznieTrasy łącznie/km: 17
Trasy niebieskie Niebieskie: 6
Trasy czerwone Czerwone: 10
Trasy czarne Czarne: 1
Wyciągi łącznie Wyciągi łącznie: 2
Wyciągi gondolowe Kolejki gondolowe: 1
Wyciągi krzesełkowe Wyciągi krzesełkowe: 1
Wyciągi orczykowe Wyciągi orczykowe: 0
Trasy biegowe Trasy biegowe w km: 0