Informacje o regionie Sextner Dolomiten - Drei Zinnen

Nowoczesny kurort Sextner Dolomiten - Drei Zinnen to idealne miejsce dla miłośników narciarstwa i widowiskowej natury, którzy pragną przeżyć niezapomnianą zimę 2018/2019 z rodziną i przyjaciółmi. 5 połączonych narciarskich stoków oferuje ponad 100 km doskonale przygotowanych tras i 32 nowoczesne wyciągi. Atrakcyjna lokalizacja regionu w Południowym Tyrolu sprawia, że pasjonaci zimowego szaleństwa i górskich wędrówek mogą cieszyć się nawet 300 słonecznymi dniami w ciągu roku!
zobacz więcej
Niezrównana różnorodność stoków i znakomite położenie, gwarantujące dużo śniegu przez cały sezon, zapewniło Drei Zinnen wysoką pozycję w rankingach narciarskich kurortów według portalu skiresort.de.

Najmłodsi goście Drei Zinnen mogą spróbować swoich sił w narciarstwie w rodzinnym ośrodku narciarskim Haunold. Wyciągi i trasy przygotowane z myślą o początkujących oraz liczne tory saneczkowe spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania dzieciaków. Dodatkową atrakcją, zarówno dla dzieci jak i rodziców, może być spotkanie stada reniferów tuż przy trasie! Góra Haunold zadowoli też najbardziej wytrwałych amatorów zimowych sportów, oferując nocną jazdę na oświetlonym i świetnie przygotowanym stoku. By białemu szaleństwu dodać szczypty adrenaliny, czeka jedna z najbardziej stromych tras w Alpach, czyli czarna trasa Holzriese, z 72% nachyleniem.

Alternatywą dla narciarstwa zjazdowego są trasy biegowe lub wyprawy na rakietach śnieżnych. Bogate après-ski zadowoli zarówno rodziny z dziećmi, jak i miłośników wieczornego szaleństwa. Sextner Dolomiten - Drei Zinnen to doskonały wybór na ferie i święta 2019/2020! Wybierz San Candido, Innichen, Toblach lub Sexten i odkryj magię włoskiego, zimowego szaleństwa!
zobacz mniej

Informacje narciarskie

Wysokość Region na wysokości do 2033 m
Trasy łącznieTrasy łącznie/km: 111
Trasy niebieskie Niebieskie: 45
Trasy czerwone Czerwone: 54
Trasy czarne Czarne: 12
Wyciągi łącznie Wyciągi łącznie: 32
Wyciągi gondolowe Kolejki gondolowe: 7
Wyciągi krzesełkowe Wyciągi krzesełkowe: 6
Wyciągi orczykowe Wyciągi orczykowe: 19
Trasy biegowe Trasy biegowe w km: 236
Funpark Funpark:Tak