Zima 2019/20
Szukasz sprawdzonych hoteli i apartamentów w najlepszych narciarskich kurortach w Austrii lub we Włoszech? Neckermann Podróże rozpoczyna sprzedaż oferty dla narciarzy i snowboardzistów z niemal rocznym wyprzedzeniem! Już teraz sprawdź ofertę na zimę 2020 w Austrii i we Włoszech! Chcesz spędzić aktywne ferie z gwarancją śniegu w Sölden, marzysz o przytulnym rodzinnym apartamencie w okolicach Tyrolu, a może szukasz hotelu, w którym skorzystasz z bogatej oferty spa&wellness po męczącym dniu na stokach w Kaprun – rezerwując już dziś Austrię na narty i snowboard 2020 znajdziesz swój wymarzony obiekt w najlepszej cenie.
W Austrii znajdziesz nowoczesne wyciągi, zróżnicowane trasy narciarskie, odpowiednie zarówno dla zaawansowanych, jak i początkujących oraz bogatą ofertę apres – ski. Włochy zachwycają nie tylko piaszczystymi plażami i wyśmienitą kuchnią podczas słonecznych wakacji. Włochy to prawdziwy raj dla narciarzy i snowboardzistów na zimę 2020!

Sprawdź nasze najpopularniejsze hotele:

Top oferta

Zapytaj o ofertę na narty 2020

Administrator danych:
Oświadczam iż zostałem poinformowany, że administratorem danych osobowych jest Neckermann Polska Biuro Podróży Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 94, kod pocztowy 00-807, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS, numer KRS 0000162234, NIP 5251556861, kapitał zakładowy 4 874 000,00 zł. Zostałem poinformowany, iż posiadam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,a także zwrócenia się z żądaniem usunięcia podanych danych osobowych oraz, iż podanie danych osobowych jest całkowicie dobrowolne.