Centrum Rezerwacji 22 212 05 00
Winieta Gratis

Narty&Snowboard 2018/2019

Dla miłośników zimowego szaleństwa na ośnieżonych stokach mamy wiele propozycji wyjazdów na narty oraz snowboard. Gwarantujemy magiczne chwile w najbardziej malowniczych regionach, m.in. we Włoszech, Austrii, Czechach, Szwajcarii, Francji, Słowacji oraz Polsce.

Polecamy hotele znajdujące się w pobliżu świetnie przygotowanych stoków i licznych oraz zróżnicowanych tras, w najważniejszych ośrodkach narciarskich, czyli m.in. Trzech Dolinach, Val Thorens, Chamonix Mont Blancq (Francja), Kraju Salzburskim, Innsbrucku Tauplitz (Austria), Livigno, Monte Bondone czy Val Gardena (Włochy). Wszystkie słyną ze wspaniale przygotowanej infrastruktury turystycznej. Dbając o Państwa komfort, wybieramy jedynie hotele na wysokim poziomie i w świetnej lokalizacji. Zadbaliśmy, aby w naszej ofercie znalazły się pokoje i apartamenty o różnym standardzie, a także pokoje 1-osobowe, aby umożliwić wygodny pobyt każdemu z naszych klientów.

W większości z nich znajduje się polecana restauracja, basen oraz centrum SPA, aby po dniu spędzonym na stoku można było się zrelaksować. W wielu przygotowano też specjalne atrakcje dla najmłodszych gości. Zachęcamy do sprawdzenia naszych aktualnych narciarskich ofert i spędzenia zimy aktywnie!

Najpopularniejsze regiony na narty&snowboard

Narty Austria
Winieta
gratis!
Narty Austria

Austria stanowi jeden z najpopularniejszych kierunków na zimowy urlop. Chętnie wypoczywają tu pary, grupy znajomych, ale i całe rodziny. Znajdziemy tu mianowicie wiele atrakcji, o których marzymy o tej porze roku – wspaniałe góry, dużo śniegu, znakomicie przygotowane stoki i trasy, malownicze doliny, a także bogatą ofertę atrakcji apres-ski.

Narty Włochy
Winieta
gratis!
Narty Włochy

Włochy to gwarancja udanego urlopu.Świetne ośrodki narciarskie wśród malowniczych regionów zapewniają wiele atrakcji, m.in. liczne trasy, stoki i ścieżki turystyczne, a także piękną słoneczną pogodę.

Narty Niemcy
Narty Niemcy

Ośrodki narciarskie Niemiec oferują przede wszystkim nowoczesną infrastrukturę, świetnie przygotowane trasy narciarskie i dużo śniegu. Najlepsze warunki dla miłośników zimowego szaleństwa znajdziemy w największym kraju związkowym Niemiec, czyli Bawarii.

Narty Czechy
Narty Czechy

Czekają tam profesjonalnie przygotowane stoki oraz trasy oraz komfortowe hotele w atrakcyjnej cenie, a także czeska kuchnia i ogromny wybór piw!

Narty Słowacja
Słowacja

Słowacja słynie ze wspaniałych i malowniczych regionów, gdzie zarówno narciarze, jak i snowboardziści nie będą narzekać na nudę.