Centrum Rezerwacji 22 212 05 00
Narty - Zima 2018/2019

NARTY

Dla miłośników zimowego szaleństwa na ośnieżonych stokach mamy wiele propozycji wyjazdów na narty oraz snowboard. Gwarantujemy magiczne chwile w najbardziej malowniczych regionach, m.in. we Włoszech, Austrii, Czechach, Szwajcarii, Francji, Słowacji oraz Polsce.

Polecamy hotele znajdujące się w pobliżu świetnie przygotowanych stoków i licznych oraz zróżnicowanych tras, w najważniejszych ośrodkach narciarskich, czyli m.in. Trzech Dolinach, Val Thorens, Chamonix Mont Blancq (Francja), Kraju Salzburskim, Innsbrucku Tauplitz (Austria), Livigno, Monte Bondone czy Val Gardena (Włochy). Wszystkie słyną ze wspaniale przygotowanej infrastruktury turystycznej. Dbając o Państwa komfort, wybieramy jedynie hotele na wysokim poziomie i w świetnej lokalizacji. Zadbaliśmy, aby w naszej ofercie znalazły się pokoje i apartamenty o różnym standardzie, a także pokoje 1-osobowe, aby umożliwić wygodny pobyt każdemu z naszych klientów.

W większości z nich znajduje się polecana restauracja, basen oraz centrum SPA, aby po dniu spędzonym na stoku można było się zrelaksować. W wielu przygotowano też specjalne atrakcje dla najmłodszych gości. Zachęcamy do sprawdzenia naszych aktualnych narciarskich ofert i spędzenia zimy aktywnie!

Sprawdź nasze najpopularniejsze kierunki narciarskie