Centrum Rezerwacji 22 212 05 00

Narty & Snowboard

Dla miłośników zimowego szaleństwa na ośnieżonych stokach mamy wiele propozycji wyjazdów na narty oraz snowboard. Gwarantujemy magiczne chwile w najbardziej malowniczych regionach, m.in. we Włoszech, Austrii, Czechach, Szwajcarii, Francji, Słowacji oraz Polsce.

Polecamy hotele znajdujące się w pobliżu świetnie przygotowanych stoków i licznych oraz zróżnicowanych tras, w najważniejszych ośrodkach narciarskich, czyli m.in. Trzech Dolinach, Val Thorens, Chamonix Mont Blancq (Francja), Kraju Salzburskim, Innsbrucku Tauplitz (Austria), Livigno, Monte Bondone czy Val Gardena (Włochy). Wszystkie słyną ze wspaniale przygotowanej infrastruktury turystycznej. Dbając o Państwa komfort, wybieramy jedynie hotele na wysokim poziomie i w świetnej lokalizacji. Zadbaliśmy, aby w naszej ofercie znalazły się pokoje i apartamenty o różnym standardzie, a także pokoje 1-osobowe, aby umożliwić wygodny pobyt każdemu z naszych klientów.

W większości z nich znajduje się polecana restauracja, basen oraz centrum SPA, aby po dniu spędzonym na stoku można było się zrelaksować. W wielu przygotowano też specjalne atrakcje dla najmłodszych gości. Zachęcamy do sprawdzenia naszych aktualnych narciarskich ofert i spędzenia zimy aktywnie!

Sprawdź nasze najpopularniejsze kierunki narciarskie

Narty Austria
Austria

Świetne warunki dla miłośników nart i snowboardu sprzyjają zimowemu szaleństwu zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych.

Narty Włochy
Włochy

Włochy to gwarancja udanego urlopu.Świetne ośrodki narciarskie wśród malowniczych regionów zapewniają wiele atrakcji, m.in. liczne trasy, stoki i ścieżki turystyczne, a także piękną słoneczną pogodę.

Narty Francja
Francja

Francja to prawdziwy raj dla narciarzy i snowboardzistów. Tereny i stoki są świetnie przygotowane, a infrastruktura turystyczna profesjonalnie przygotowana.

Narty Czechy
Czechy

Czekają tam profesjonalnie przygotowane stoki oraz trasy oraz komfortowe hotele w atrakcyjnej cenie, a także czeska kuchnia i ogromny wybór piw!

Narty Słowacja
Słowacja

Słowacja słynie ze wspaniałych i malowniczych regionów, gdzie zarówno narciarze, jak i snowboardziści nie będą narzekać na nudę.