Centrum Rezerwacji 22 212 05 00
Karyntia

Karyntia

Idealne miejsce na zimowy wyjazd? Karyntia, malowniczy zakątek w Austrii, położona jest wśród malowniczych gór i dolin, a turystom oferuje moc atrakcji. Wspaniałe warunki pogodowe sprzyjają rozwojowi turystyki, a Karyntia cieszy się mianem jednego z najpopularniejszych kierunków turystycznych dla narciarzy. Trasy są świetnie rozwinięte i przygotowane, podobnie jak cała infrastruktura dla turystów. Nie brakuje tu nawet wyjątkowych tras… na lodowcu! Słoneczne stoki sprzyjają szaleństwom na nartach czy snowboardzie, ale niewiele jest tu tras biegowych.

Wyjątkowa atmosfera, smaczna kuchnia lokalna, imponujący lodowiec Pasterze, do którego można zjechać kolejką Gletscherbahn, trasy wysokoalpejskie, a także możliwość zorganizowania wielu wycieczek to tylko kilka z kolejnych atrakcji tego miejsca.

Poza tym Karyntia słynie jako krainą jezior. Ich liczba jest naprawdę imponująca – znajduje się ich tutaj aż 1270! Ponadto turyści uwielbiają relaks w źródłach termalnych, których także jest tutaj pod dostatkiem. Gorące źródła pozwolą odpocząć po dniu pełnym białego szaleństwa!

Chętnie pomożemy wybrać dogodne miejsce na zimowy urlop, a także zakwaterowanie blisko stoków i wyciągów. Oferujemy wsparcie na każdym etapie podróży – zachęcamy do kontaktu!

Sprawdź nasze propozycje