Centrum Rezerwacji 22 212 05 00
Skicircus

Skicircus Saalbach Hinterglemm

Chętnie wybieracie się na narty lub snowboard? Ośrodek narciarski Saalbach Hinterglemm w Austrii jest godny uwagi zarówno dla początkujących, jak zaawansowanych sportowców. Ten znakomity region narciarski będzie idealne na zimowy urlop. Malownicza okolica sprzyja też spacerom, np. z dziećmi. Turystyka piesza rozwija się tu znakomicie, więc warto zabrać sanki i ruszać na wycieczkę. Dolina Glemm w Ziemi Salzburskiej jest mianowicie przepiękna pod białym puchem!

Stoki słyną nie tylko z doskonałego naśnieżenia, ale także nasłonecznienia. Nie brakuje tu tras dla początkujących i najmłodszych, ale też dla wytrawnych sportowców. Prawdziwym wyzwaniem jest m.in. trasa przy wyciągu Unterschwarzach! Snowboardziści też nie będą zawiedzeni – poszaleją m.in. na Flood-Lit Fun Park, ale miłośnikom biegówek polecamy inny region.

Oferujemy szeroki wybór zakwaterowania w samym sercu Alp. Tyrol słynie jako górskie królestwo Austrii, w którym nie brakuje wygodnych hoteli i rodzinnych pensjonatów. Neckermann starannie dobiera obiekty, aby zapewnić Państwu wypoczynek na najwyższym poziomie.

Sprawdź nasze propozycje