Centrum Rezerwacji 22 212 05 00
Zachodni Tyrol

Zachodni Tyrol

Zachodni Tyrol to zachwycające majestatyczne góry oraz malownicze wsie. Nic dziwnego, że region stał się popularny wśród spragnionych sielanki także w zimie. Majestat gór można podziwiać także o tej porze roku, korzystając w pełni ze znakomitych warunków do uprawiania sportów zimowych.

Dla miłośników narciarstwa przygotowano mianowicie m.in. świetne trasy – także biegowe, tory saneczkarskie i stoki. Wokół roztaczają się malownicze doliny i szczyty udekorowane białym puchem. Nie brakuje też szlaków pieszych… Spacerując, można odkryć czar Zachodniego Tyrolu i napawać się urokiem tutejszej przyrody. Wspaniały region słynie jako raj dla poszukujących spokojnego miejsca na ferie zimowe.

Przygotowaliśmy dla Państwa bogatą ofertę hoteli i zakwaterowania niedaleko trzech ośrodków narciarskich, do których można wybrać się, korzystając ze wspólnego skipassu. Pitztaler Gletscher słynie z najwyższej kolejki linowej w Austrii i tras zjazdowych o różnym stopniu trudności, Rifflsee spodoba się uprawiającym carving i freeriding, z kolei Hochzeiger polecamy rodzinom z dziećmi.

Sprawdź nasze propozycje