Centrum Rezerwacji 22 212 05 00
Zillertal Arena

Zillertal Arena

Zachęcamy, aby spędzić zimowy urlop w największym ośrodku w Zillertal, czyli Zillertal Arena. Aż 143 km tras, ponad 50 wyciągów, wysokogórskie trasy biegowe, tory saneczkowe i roztaczające się wokół widoki sprawiają, że region ten słynie jako wyjątkowo atrakcyjny i zróżnicowany, co doceni każdy miłośnik białego szaleństwa. Zillertal Arena obejmuje następujące ośrodki – Gerlos, Zell, Gerlosplatte oraz Königsleiten. Można z nich dojechać na nartach niemal pod sam hotel czy górski pensjonat! Nieopodal znajduje się zaś malowniczy las, gdzie można odnaleźć nieco spokoju po powrocie z szaleństw na stokach.

Zachęcamy także do licznych wycieczek po okolicy – np. w górskiej wiosce Krimml można odkryć największy wodospad w Europie. Do innych atrakcji należy zaś lodowiec Hintertux i nienaruszona przyroda.

W naszej ofercie znajduje się ogromny wybór kierunków idealnych na ferie zimowe. Zadbaliśmy też o to, abyście mieli Państwo wybór idealnego dla siebie zakwaterowania – to m.in. komfortowe 3- oraz 4-gwiazdkowe hotele i przytulne pensjonaty m.in. w Mayrhofen, najważniejszej miejscowości w regionie.

Sprawdź nasze propozycje