Centrum Rezerwacji 22 212 05 00

Polska

Polska

Miłośnikom sportów zimowych polecamy m.in. Polskę. Pozostałe kierunki, zagraniczne, są niezwykle kuszące, ale warto poznać także własny kraj. Organizujemy wypoczynek w Wiśle, Szklarskiej Porębie oraz Łomnicy. Wisła to miasto Adama Małysza, gdzie można szaleć na stokach, podziwiać malownicze widoki i sztukę regionalną. Tu odkryjecie Państwo uroki Beskidu Śląskiego, raju dla narciarzy i snowboardzistów.

Z kolei Szklarska Poręba to bliskość licznych karkonoskich szlaków – to świetne miejsce na aktywny relaks w zimie. Kolejką linową można wjechać na najwyższy szczyt w okolicy, słynną Szrenicę. Łomnica to również wyprawa w Karkonosze – można wybrać się na stoki, w góry albo zaznać nieco relaksu i podziwiać Śnieżkę. Dobrze naśnieżone trasy oraz szybkie kolejki linowe to znak rozpoznawczy Karkonoszy!

Zapraszamy do komfortowych resortów, hoteli i ośrodków położonych niedaleko stoków. Przygotowano w nich wygodne pokoje, także rodzinne. W starannie dobranych obiektach znajdują się także inne udogodnienia, m.in. restauracja, kawiarnia, basen, narciarnia, strefa wellness, a dla najmłodszych plac zabaw.