Centrum Rezerwacji 22 212 05 00

Kronplatz

Kronplatz

Niezwykle malowniczy włoski region w Tyrolu Południowym to Kronplatz – nie brakuje tu zarówno tras, wyciągów i stoków, jak i idealnej infrastruktury turystycznej. Miejsce słynie z góry, z której można zjechać we wszystkie cztery strony świata!
W ofercie Neckermanna znajdziecie Państwo w tutejszych miejscowościach wypoczynkowych duży wybór hoteli o standardzie 4-gwiazdkowym, w których można zarezerwować zarówno komfortowe pokoje rodzinne, jak i przytulne jedynki.
U szczytu Kronplatzu leży zaś dolina Val Pusteria, a w niej aż trzynaście kurortów wypoczynkowych dla spragnionych zimowych szaleństw. To właśnie tutaj każdego roku odbywa się narciarski maraton, a miesiąc później zawody w Valle di Casies.
Malownicze położenie to jeden z największych atutów tego miejsca! Turyści najchętniej wybierają się do Brunico, które słynie jako urocze miasteczko średniowieczne. W całym regionie są znakomite trasy i stoki, a ich różnorodność jest imponująca – od „oślich łączek” dla początkujących, przez trasy bardziej zróżnicowane, aż po wymagające trasy dla zaawansowanych mistrzów. Ponadto można korzystać z torów saneczkowych, lodowisk i basenów, organizowane są też kuligi i kolacje z lokalnymi potrawami i winami.