Centrum Rezerwacji 22 212 05 00

Val di Sole

Val di Sole

Zimowy kurort nazywany Doliną Słońca? Nie inaczej! Val di Sole słynie jako jeden z najsłynniejszych i najchętniej wybieranych kurortów narciarskich. Warto podziwiać malownicze masywy górskie, m.in. Dolomity Brenta, w zachodniej części Trydentu. To istny raj dla miłośników narciarstwa, biegaczy czy snowboardzistów, a znakomita pogoda sprzyja uprawianiu sportu!
Mimo że śnieg utrzymuje się w Val di Sole przez większą część roku, według statystyk w aż 8 z 10 dni słońce świeci tu w pełni! Jeśli szukają Państwo miejsca ze świetnie przygotowanymi dla turystów stokami i trasami, będzie to idealna opcja na zimowe wakacje.
Wybrane przez nas hotele położone są w samym sercu Dolomitów, w miasteczkach charakteryzujących się wyjątkowo uroczą alpejską architekturą. Wspaniała baza noclegowa oznacza też moc atrakcji innych niż stoki, a także duży wybór pokoi oraz apartamentów.
Po powrocie ze stoku można m.in. zażyć kąpieli termalnych, skosztować włoskich specjałów, udać się do centrum odnowy biologicznej czy też wybrać się na lodowisko. Zachęcamy do zapoznania się z opiniami naszych klientów, którzy docenili m.in. solidność naszej firmy, co wynika z jej niemieckich korzeni, wysoki poziom obsługi oraz jakość naszej bazy hotelowej.