Katalog Selected 2019

„Selected” - najlepsze wakacyjne hotele Neckermanna

Szukasz wyjątkowego hotelu i wakacji „szytych na miarę”? Poznaj unikalną kolekcję markowych hoteli grupy Thomas Cook, do której należy Neckermann. „Selected” to najlepsze wakacyjne obiekty i specjalny katalog dedykowany hotelom własnych marek. To hotelowa ekstraliga i unikalna oferta dla tych, którzy stawiają na standard obsługi, wyszukaną kuchnię, design i atmosferę. W naszych markowych hotelach gwarantujemy najwyższą jakość usług i dodatkowe korzyści, które uczynią Twój urlop wyjątkowym.
zobacz więcej
Oferta „Selected” to wyselekcjonowane obiekty 8 unikalnych marek i koncepcji wypoczynku: komfortowe obiekty dla wymagających SENTIDO, butikowe hotele z unikalnym designem Casa Cook, obiekty tylko dla dorosłych Sunprime, marki na rodzinne wakacje: SunConnect i Sunwing, kluby Aldiana, oraz niezwykle popularne wśród polskich klientów - wygodne, ale budżetowe smartline.

Nowością jest koncept Cooks Club przenoszący miejski styl życia do wakacyjnych kurortów. Wszystkie hotele znajdują się w najlepszych lokalizacjach w najpopularniejszych kierunkach wypoczynku takich jak m.in.: wyspy greckie, Majorka, Wyspy Kanaryjskie, Turcja, Bułgaria czy Egipt. Neckermann zaprasza także do swoich hoteli na egzotyczne wakacje na Malediwach, w Tajlandii i do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Można zarezerwować sam hotel a także pakiet z przelotem czarterowym lub liniowym z lotnisk lokalnych.
zobacz mniej

Poznaj nasze hotele