Centrum Rezerwacji 22 212 05 00

Casa Cook

Czas, aby być ze sobą, razem.

Casa Cook to kolekcja butikowych hoteli inspirowanych duchem naszych czasów. To kosmopolityczny klimat przy plaży – hotele stworzone dla nowej generacji turystów ceniących indywidualność, autentyczność i kulturę. Od szczegółów dotyczących kuchni, poprzez aranżację wnętrza aż do otoczenia hotelu, powstała lifestylowa koncepcja ukierunkowana na spełnienie wymagań współczesnych, świadomych konsumentów. Slow living, poczucie wspólnoty, sztuka celebrowania wspólnych chwil, a to wszystko w nadmorskich resortach.

1 - MIEJSKI STYL
NA WAKACJACH

Casa Cook przenosi ducha współczesnej kultury na plażę. Oznacza to indywidualny design, zdrową i kreatywną kuchnię, a także sport i aktywności dla ciała i ducha. A wszystko w ciepłej atmosferze i klimacie pełnym relaksu.
Miejski styl na wakacjach

Casa Cook - kuszący urok prostoty

2 - UNIKALNE HOTELE –KUSZĄCY UROK PROSTOTY

Każdy hotel jest inny: pod względem architektury, aranżacji wnętrzaczy oferty. Łączy je jednak niepowtarzalny urok Casa Cook. Unikalnemeble, ręcznie wykonane dodatki pozwalają poczuć się tu jak w domu.Atmosfera relaksu i oryginalny

3 - WYJĄTKOWA
KUCHNIA I CHWILE
PRZY STOLE

Wyróżnikiem Casa Cook jest wyjątkowa kuchnia. Bazujące na świeżych produktach i inspirowane lokalnymitradycjami dania przygotowywane są tu z dużą pasją. Goście mogą celebrować chwile przy wspólnym stole odrana do wieczora.

Casa Cook - wyjątkowa kuchnia
Casa Cook - sport

4 - SPORT & DOBRE
SAMOPOCZUCIE


W Casa Cook Twoje ciało odzyska blask i energię. Możesz korzystać z pełni wyposażonej siłowni, dołączyć do zajęć jogi na świeżym powietrzu lub skorzystać z indywidualnych zajęć pod okiem trenera.

5 - INDYWIDUALNY SERWIS –TAK JAK LUBISZ

Uważnie, dyskretnie i z wyczuciem – taki jest serwis Casa Cook. Wakacje w naszych hotelach to wyjątkowy wypoczynek wśród przyjaciół.Casa Cook - serwis

6 - ZABIERZ NASZ
STYL DO DOMU

Goście, którzy zakochali się w stylu i wnętrzach Casa Cook z radością odkryją, że mogą tu zakupić wiele z dekoracyjnych przedmiotów. Casa Cook Store oferuje bogaty wybór oryginalnych akcesoriów dla domu.
Casa Cook - styl

AUTENTYCZNE PRZEŻYCIA

Zależy nam, aby na wakacjach w Casa Cook Goście poczuli atmosferę danego miejsca. Plaże, kultura, kuchnia i natura – wybraliśmy najlepsze miejsca na niezapomniane wycieczki. To oferta dla osób poszukujących autentycznych doznań – chcemy mieć pewność, że doświadczą lokalnego kolorytu.
…………
A może mniej odkryte zakątki, do których wiodą offroadowe szlaki? Z przyjemnością zorganizujemy wycieczki indywidualne. W Casa Cook możnawypożyczyć także rowery.