Paloma

W zgodzie z naturą

Hotele PALOMA to miejsce, w którym wyjątkowo ważna jest dbałość o środowisko naturalne, bez obniżania komfortu wakacyjnego wypoczynku. Wdrażając zasady zrównoważonej turystyki w każdym obiekcie sieci PALOMA masz gwarancję wypoczynku, mając na uwadze troskę o nasze środowisko. Tradycyjne metody rolnicze i produkcyjne, połączone z nowoczesną technologią, sprawiają, że wypoczywając w hotelach PALOMA otrzymasz w swoich posiłkach żywność ekologiczną, o wysokiej wartości odżywczej. Wypoczywaj w zgodzie z naturą w hotelach PALOMA!

Wakacje pełne rozrywki

Pragniesz, by Twoje wakacje na Riwierze Tureckiej były niezapomniane? Pobyt w hotelach PALOMA to gwarancja rozrywki najwyższej jakości! Rezerwując hotele sieci PALOMA możesz cieszyć się muzyką na żywo, wyjątkowymi pokazami animacji, festiwalami kulinarnymi i imprezami tematycznymi, a także obejrzeć widowiskowe spektakle. Podczas urlopu w hotelach PALOMA możesz zadbać także o swoją formę, biorąc udział w lekcjach tańca i programach Fitness. Odkryj moc rozrywki podczas wakacji na Riwierze Tureckiej.
Paloma
Paloma dla dzieci

PALOMA dla najmłodszych

Wybierając hotele PALOMA na Riwierze Tureckiej masz gwarancję, że zarówno Ty, jak i Twoja pociecha, spędzicie niezapomniane wakacje! Wyjątkowe Kluby Polly Kids to miejsca, gdzie przeszkoleni i doświadczeni animatorzy zapewnią moc zabawy i profesjonalną opiekę dla najmłodszych gości. Dla nieco starszych idealny będzie Paloma Teenage Club. Paloma Teenage Club to miejsce, gdzie nastoletni goście znajdą pokoje z konsolami do gier, dostęp do Facebook’a i Twittera, a także będą mogli spróbować swoich sił jako DJ! W hotelach sieci PALOMA znajdziesz także specjalne bufety, gdzie najmłodsi będą mogli zjeść pełnowartościowy posiłek, nie rezygnując przy tym z atmosfery wakacyjnej zabawy! Jeśli planujesz wakacje na Riwierze Tureckiej z niemowlakiem - nie zapomnij poinformować o tym, kiedy dokonasz rezerwacji w wybranym przez siebie hotelu! Obsługa zapewni Ci wszystko, co niezbędne podczas wakacji z maluszkiem.

Wybierz hotel PALOMA na każdą okazję!

Podróż poślubna, rocznica, specjalna okazja – wyjątkowe chwile zasługują na wyjątkową oprawę! Najwyższej jakości standard i wykwalifikowana obsługa sprawią, że Twój wyjątkowy dzień na zawsze zapadnie w pamięć. W hotelach sieci PALOMA znajdziesz wyjątkowe pakiety specjalne dedykowane zarówno nowożeńcom, jak i tym, którzy pragną uczcić rocznicę zawarcia związku małżeńskiego w niezapomniany sposób. Pokoje o podwyższonym standardzie, śniadanie do łóżka, kwiaty, kosz owoców i butelka wina – czego chcieć więcej! Do tego bogata oferta SPA&Wellness. Hotele PALOMA na Riwierze Tureckiej to doskonała propozycja na każdą okazję!