Sentido - Wspaniała perspektywa

1 - WSPANIAŁA PERSPEKTYWA

Doskonała lokalizacja i znakomity serwis oraz troska o najmniejsze detale! SENTIDO to prawdziwe wakacje dla zmysłów. Tu nasi Goście są rozpieszczani, ile dusza zapragnie!

WAKACJE
DLA
ZMYSŁÓW

2 - ŚNIADANIE DLA ŚPIOCHÓW I PODUSZKOWE MENU

W SENTIDO najważniejszy jest Twój komfort! Podczas pobytu możesz wybrać idealną poduszkę spośród różnych wielkości i materiałów. Do godziny 11:30 serwowane jest śniadanie dla śpiochów, abyś mógł jak najlepiej zacząć kolejny dzień Twoich wakacji!
Śniadania dla śpiochów
Sentido - Zachwycająca kuchnia

3 - ZACHWYCAJĄCA KUCHNIA

Goście SENTIDO mogą rozkoszować się naturalną, zdrową kuchnią. Restauracje à la carte i tematyczne serwują pyszne sezonowe dania przygotowane ze świeżych składników wysokiej jakości. Troszczymy się także o wegetarian i osoby z nietolerancją pokarmową.

4 - HOTELOWY CONCIERGE SPEŁNI KAŻDE ŻYCZENIE

Hotelowy Concierge zawsze służy pomocą w miejscy zakwaterowania! Od zaaranżowania romantycznej kolacji przy świecach, aż po rekomendację miejsca na najlepsze zakupy.

Sentido - hotelowy concierge
Sentido - WiFi

5 - WIĘKSZA WOLNOŚĆ DZIĘKI WIFI


W SENTIDO możesz korzystać z WiFi na terenie całego hotelu.

6 - DLA CIAŁA I DUCHA: RELAKS I AKTYWNOŚCI

Pobudź zmysły podczas wakacji w SENTIDO! Ciesz się aktywnościami, takimi jak SENTIDO Daybreak – mix jogi, tai chii pilatesu czy Discovery Walk. W SENTIDO na pewno odkryjesz swoją ulubioną, wakacyjną aktywność!Sentido - dla ciała i ducha

CISZA I SPOKÓJ CZYLI STREFA TYLKO DLA DOROSŁYCH

Indywidualny serwis, wyjątkowy spokój i pełen relaks – pary i osoby podróżujące w pojedynkę spędzą niezapomniane wakacje w hotelach SENTIDO dedykowanych dla osób powyżej 16 roku życia. Specjalne strefy relaksu tylko dla dorosłych, wysokiej jakości serwis – do tego aromatyczna kawa oraz wieczorny drink na tarasie – spędź wakacje pełne relaksu w hotelach SENTIDO.