Centrum Rezerwacji 22 212 05 00

Sentido - Wspaniała perspektywa

1 - WSPANIAŁA PERSPEKTYWA

Unikalna lokalizacja i znakomity serwis: troska o detale w SENTIDO to prawdziwe wakacje dla zmysłów. Tu nasi Goście są rozpieszczani ile dusza zapragnie!

WAKACJE
DLA
ZMYSŁÓW

2 - ŚNIADANIE DLA ŚPIOCHÓW I PODUSZKOWE MENU

Tu wybierzesz idealną poduszkę spośród różnych wielkości i materiałów. Śniadanie jest serwowane aż do 11.30. co pozwali Ci łagodnie wejść w nowy dzień.
Śniadania dla śpiochów
Sentido - Zachwycająca kuchnia

3 - ZACHWYCAJĄCA KUCHNIA

Goście SENTIDO delektują się naturalną, zdrową kuchnią. Restauracje à la carte i tematyczne serwują pyszne sezonowe dania przygotowane ze świeżych, wysokiej jakości składników. Troszczymy się także o wegetarian i o osoby z nietolerancją pokarmową.

4 - HOTELOWY CONCIERGE SPEŁNI KAŻDE ŻYCZENIE

Hotelowy Concierge służy pomocą na miejscu, od zaaranżowania romantycznej kolacji przy świecach, aż porekomendację miejsc na najlepsze zakupy.

Sentido - hotelowy concierge
Sentido - WiFi

5 - WIĘKSZA WOLNOŚĆ DZIĘKI WIFI


W SENTIDO możesz korzystać z WiFi na terenie całego hotelu.

6 - DLA CIAŁA I DUCHA: RELAKS I AKTYWNOŚCI

Pobudź zmysły podczas wakacji w SENTIDO! Ciesz się aktywnościami jak SENTIDO Daybreak – mix jogi, tai chii pilatesu – czy Discovery Walk. Tu na pewno odkryjesz swoją nową ulubioną aktywność!Sentido - dla ciała i ducha

CISZA I SPOKÓJ CZYLI STREFA TYLKO DLA DOROSŁYCH

Pary i osoby podróżujące w pojedynkę powyżej 16 roku życia mogą się doskonale zrelaksować w hotelachSENTIDO dla dorosłych, gdzie koncentrujemy się na indywidualnym serwisie, zapewnieniu spokoju i pełnego relaksu.
W wielu hotelach SENTIDO znajdziesz specjalne strefy relaksu tylko dla dorosłych.
Aromatyczna kawa, wieczorny drink na tarasie – rozkoszuj się chwilą w SENTIDO Blue Bar.