Centrum Rezerwacji 22 212 05 00

Hotele Smartline to najlepszy wybór na wakacje w dobrej cenie

Hotele Smartline to najlepszy wybór na wakacje w dobrej cenie

Jeśli szukasz świetnych wakacji w dobrej cenie hotele smartline są dla Ciebie! Świeże i nowoczesne podejście do urlopu, mniej dodatkowych usług to mniej wydatków - to główna filozofia sieci hoteli smartline.Położone w popularnych wakacyjnych kurortach, blisko plaż oferują spokojny wypoczynek w standardzie od 2 do 4 gwiazdek. W zależności od hotelu będzie on idealny dla rodzin, par, grup przyjaciół czy podróżujących w pojedynkę.

Te korzyści czekają na Ciebie

Smartline - Wakacje w dobrej cenie

Wakacje w dobrej cenie

Hotele smartline oferują wszystko, co jest niezbędne by spędzić udane wakacje. Położone są w popularnych wakacyjnych miejscowościach i gwarantują wakacje w atrakcyjnej cenie.
Smartline - colourMe! Design

colourMe! Design

Unikalny styl i kolorowe akcenty zapewniają przyjemną atmosferę oraz zachęcają do spędzania czasu w ogólnodostępnych miejscach w hotelach, jak lobby, bar, restauracja czy przy basenie.
lodziarnia smartline

lodziarnia smartline

Przez 2h dziennie do dyspozycji Gości czeka lodziarnia smartline, która oferuje świeże owoce i pyszne lody.

smartline Wi-Fi

Wi-Fi

Hotele smartline gwarantują pozostanie w kontakcie ze znajomymi i rodziną podczas Wakacji dzięki bezpłatnemu połączeniu z internetem w hotelowym lobby.
smartline Aktywne wakacje

Aktywne wakacje

Wzbogać swój urlop o niezwykłe doświadczenia z naszym fantastycznym programem aktywności, który ożywi Twoje ciało i zmysły oraz pozwoli nauczyć się nowych rzeczy.
smartline All Inclusive minimum standard

All Inclusive minimum standard

All Inclusive w godz. 10:00-23:00 napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe, przekąski, świeże owoce i lody.