Centrum Rezerwacji 22 212 05 00

SZCZĘŚLIWE DZIECI, NOWI PRZYJACIELE, ATRAKCYJNE CENY

SunConnect - Szczęśliwe wakacje

1 - WSZYSTKO CZEGO PRAGNIESZ NA SZCZĘŚLIWYCH WAKACJACH Z DZIEĆMI I Z NOWYMI PRZYJACIÓŁMI

SunConnect to hotele stworzone z myślą o rodzinie z bogatym wyborem pokoi, dużymi basenami ze zjeżdżalniami*, przyjaznymi rodzinie restauracjami i infrastrukturą wypoczynkową. Położone blisko plaż oferują moc atrakcji dla dzieci i dorosłych.

*szczegóły w opisie hotelu

2 - TU NIE MOŻNA SIĘ NUDZIĆ

SunConnect oferują bogaty wybór sportów i aktywności dla całej rodziny. To m.in.: FamilyGames, KidsYoga orazzajęcia PhotoWalk. Kiedy dzieci będą beztrosko bawić się pod okiem profesjonalistów, rodzice pozwolą sobie na chwile relaksu.
SunConnect - zabawa

3 - MNÓSTWO ZABAWY Z LOLLO & BERNIE

W dziecięcym klubie Lollo & Bernie Kids Club najmłodsi (w wieku 3-11 lat) będą się świetnie bawić z naszymi maskotkami*. Tu każdy dzień jest wielką, wakacyjną przygodą. Na starsze dzieci w wieku od 8 do 17 lat czeka specjalna strefa Teen Chill-Out Area.
SunConnect - Lollo & Bernie
SunConnect - Chill-out area

4 - DLA NASTOLATKÓW: TEEN CHILL-OUT AREA: LET’S HAVE A PARTY!


Nastolatkowie mogą spędzić czas razem w gronie nowych przyjaciół w specjalnej strefie chill-out. Czekają na nich także kreatywne gry i aktywności sportowe.

5 - ZAWSZE W KONTAKCIE DZIĘKI WIFI I MYSUNCONNECT

Dzięki bezpłatnemu połączeniu z internetem pozostaniesz w kontakcie z rodziną i znajomymi.

SunConnect - MySunConnect

CIESZ SIĘ WAKACJAMI Z RODZINĄ I PRZYJACIÓŁMI

Hotele SunConnect to nie tylko ciekawy program rozrywki. To także bogata oferta aktywności, odpowiednia infrastruktura i serwis np. zespół Activity Team, który organizuje ciekawie czas i zapewni niezapomniane wspomnienia!

Wybierz hotel dla siebie