Centrum Rezerwacji 22 212 05 00

SunConnect. Łączy rodzinę.

SunConnect. Łączy rodzinę.

Hotele SunConnect Resorts to doskonałe miejsce na wakacyjny wypoczynek z rodziną i przyjaciółmi.Nasze hotele cechuje połączenie nowoczesnych rozwiązań technologicznych z tradycją dobrego i spokojnego wypoczynku.

Te korzyści czekają na Ciebie

SunConnect. Hotele rodzinne

Hotele rodzinne

Hotele SunConnect Resorts oferują różnorodne zakwaterowanie przyjazne rodzinom z dziećmi, duże baseny, wodne zabawy czy atrakcje aquaparków.SunConnect. Aktywnie czy relaksująco?

Aktywnie czy relaksująco?

Z naszymi różnorodnymi aktywnościami oraz komfortowym wyposażeniem masz wybór! Możesz wybrać się na BootCamp, nocny spacer fotograficzny czy nowoczesne poszukiwanie skarbów. Możesz również spędzić przyjemnie cały dzień na leżaku przy basenie z ulubioną książką lub po prostu drzemiąc.
SunConnect. NOWOŚĆ! Lollo & Bernie

NOWOŚĆ! Lollo & Bernie*

Lollo & Bernie wprowadzają się do hoteli SunConnect Resorts.! W dziecięcym klubie Lollo & Bernie Kids Club Twoje dzieci (w wieku 3-11 lat) będą się świetnie bawić z naszymi maskotkami.*nie dostępne w hotelach w Tunezji.


SunConnect. WiFi gratis

WiFi gratis

W lobby, przy basenie, w pokoju czy w restauracji - bądź zawsze w kontakcie z bliskimi w domu i ze światem dzieląc się wrażeniami z Wakacji. Darmowe WiFi dostępne jest na terenie całego hotelu.

SunConnect. ConnectScout

ConnectScout

Międzynarodowy animator w ramach ConnectScout zorganizuje aktywnie czas i zapewni niezapomniane wspomnienia!


SunConnect. MySunConnect

MySunConnect

Dzięki aplikacji MySunConnect sprawdzisz jeszcze przed wyjazdem jaka jest pogoda, w każdym momencie w trakcie pobytu będziesz na bieżąco z hotelowymi wydarzeniami i sprawdzisz plan hotelowych animacji. Sprawdźcie sami na: www.sunconnect.eu

Wybierz hotel dla siebie