Centrum Rezerwacji 22 212 05 00

Sunprime - Urlop dla dorosłych


Hotele Sunprime to obiekty, gdzie tempo życia jest trochę spokojniejsze a usługi na wysokim poziomie gwarantują dorosłym Gościom komfort i spokój. Te ekskluzywne 4* hotele oferują spokojną atmosferę oraz komfortowe i nowocześnie urządzone wnętrza.
zobacz więcej
Tutaj nasi Goście mogą zapomnieć o codziennym stresie, wyciszyć się, zrelaksować i cieszyć się wspaniałymi wakacjami. W hotelach Sunprime czas płynie wolniej.
zwiń

Te korzyści czekają na Ciebie

Sunprime lobby

Sunprime lobby:

lobby jest głównym punktem informacji i usług. Nasz personel jest do Państwa dyspozycji przez całą dobę i chętnie pomaga we wszystkim co związane z wakacjami w Sunprime.

Sunprime lounge

Sunprime lounge:

czyli Twój salon podczas wakacji, to miejsce gdzie można się zrelaksować i pobyć razem, czytając książki, rozmawiając czy po prostu odpoczywając.


Sunprime restauracja

Sunprime restauracja:

doceniamy dobre życie. Wystrój jest nowoczesny i przyjazny, atmosfera spokojna, a jedzenie pyszne. Nasi utalentowani kucharze kładą duży nacisk na świeże składniki i tworzą kulinarne specjały dla Ciebie.
Sunprime pokoje i apartamenty

Sunprime pokoje i apartamenty:

poczuj się jak w domu podczas wakacji. Hotele Sunprime oferują różnorodne pokoje i apartamenty, które posiadają komfortowy i nowoczesny design, tworząc niepowtarzalną atmosferę.
Sunprime fitness & siłownia

Sunprime fitness & siłownia:

warto poświęcić trochę czasu, aby skorzystać z profesjonalnych zajęć fitness takich jak joga i energii kroku lub odwiedzić siłownię dla regularnych ćwiczeń.

Sunprime spa & wellness

Sunprime spa & wellness:

pozwól się rozpieszczać podczas wakacji z Sunprime. Zrelaksuj się podczas różnorodnych zabiegów pielęgnujących.


Sunprime darmowe Wi-Fi

Free Wi-Fi

z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu można korzystać na terenie całego obiektu.
Wybierz hotel dla siebie