Centrum Rezerwacji 22 212 05 00

1 - CENNE DETALE - CUDOWNE CHWILE

Sunwing to hotele, które wyróżnia nowoczesny, skandynawski design. Znajdziemy w nich wiele atrakcji i udogodnień dla rodziny jak wyposażony aneks kuchenny w pokoju, parasole i leżaki przy basenach czy zjeżdżalnie dla dzieci*.

*szczegóły w opisie hotelu

Cudowne chwile
Przestronne pokoje

2 - PRZESTRONNE POKOJE DLA CAŁEJ RODZINY

Sunwing to bogaty wybór idealnie zaprojektowanych i wyposażonych pokoi gwarantujących komfortowe wakacje każdej rodzinie, zarówno z małymi, jak i ze starszymi dziećmi.

NAJLEPSZE
DLA RODZIN


3 - LOLLO & BERNIE I MINILAND DLA DZIECI, TEEN LOUNGE DLA NASTOLATKÓW

Na dzieci w wieku od trzech do siedmiu lat czeka wspaniały czas w Mini-Land a na nastolatków w Teen Lounge. Piękna żyrafa Lollo i sprytny miś Bernie gwarantują mnóstwo zabawy dla młodszych i starszych.
Lollo & Bernie - Miniland
Przyjazne rodzinie

4 - POD KAŻDYM WZGLĘDEM: PRZYJAZNE RODZINIE


Każdy hotel Sunwing został zaprojektowany pod kątem potrzeb rodziny. Przytulne restauracje serwują zdrowąi urozmaiconą kuchnię. Różnorodne baseny, zajęcia sportowe czy ciekawe przedstawienia - Sunwing to hotelestworzone dla rodzin!

5 - DOŚWIADCZENIA PREMIUM: OD SPA PO WIFI

Infrastruktura sportowa i wypoczynkowa spełnia oczekiwania najbardziej wymagających Gości. Spa, siłownia i program zajęć są znakomite. W każdym hotelu Sunwing jest mini market oraz WiFi gratis* na terenie całego obiektu.

*z wyjątkiem Tajlandii

rodzinny czas

Przyjazny środowisku

PRZYJAZNY ŚRODOWISKU

Rodzinne hotele Sunwing są zaangażowane w ochronę naturalnych zasobów.Dążymy do ograniczenia ingerencji w środowisko. Wiele z tych działań można zaobserwować podczas wakacji. Marka Sunwing została odznaczona prestiżowym certyfikatem „Travelife Award” przyznawanym dla firmo wyjątkowo wysokim zaangażowaniu w zakresie ochrony środowiska.

Wybierz hotel dla siebie