Centrum Rezerwacji 22 212 05 00

Sunwing - stworzony dla rodzinnego wypoczynku


Hotele Sunwing Family Resorts oferują szeroki wachlarz usług, dzięki którym zaplanujesz świetne wakacje dla swojej rodziny. W tym przestronne pokoje dla rodzin z dziećmi, płytkie baseny dla małych dzieci i nastolatków, wiele restauracji, różne zajęcia sportowe, piękne SPA oraz międzynarodowy program rozrywkowy.
zobacz więcej
Na najmłodszych czekają oczywiście Lollo & Bernie, czyli bohaterowie Sunwing Family Resorts - piękna Żyrafa i zuchwały Miś, które zapewniają świetną atmosferę, gdy pokazują się podczas śniadania czy nad basenem.
zwiń

Sunwing Family Resorts cechują:

Sunwing zróżnicowana oferta gastronomiczna

Zróżnicowana oferta gastronomiczna

Specjalny bufet dla dzieci w restauracji głównej. Bufet dla dzieci zaprasza na klopsiki, makarony, frytki, sałatki i wiele innych potraw lubianych przez dzieci, dzięki czemu zarówno one, jak i rodzice są zadowoleni.
Sunwing przestronne rodzinne pokoje

Przestronne rodzinne pokoje

Pokoje z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym. Small Family, Happy Baby, Lollo & Bernie Suite, Royal Family i więcej opcji gwarantuje udany wypoczynek każdej rodzienie zarówno z małymi jak i starszymi dziećmi.
Sunwing Lollo & Bernie

Maskotki Lollo & Bernie we wszystkich hotelach Sunwing

Lollo piękna żyrafa i Bernie zuchwały Miś pozdrawiają młodych i starszych i gwarantują mnóstwo zabawy w Sunwing Family Resorts.
Sunwing klub dla dzieci Miniland

Klub dla dzieci Miniland

Z placem zabaw, pokojem zabaw i świetnym programem animacyjnym.

Wybierz hotel dla siebie