Centrum Rezerwacji 22 212 05 00

Sieć hoteli Iberostar

Odkryj istotę sieci hoteli Iberostar!

Staranny dobór najlepszych LOKALIZACJI
Serdeczność naszego PERSONELU
Stałe oferowanie NAJLEPSZEJ USŁUGI
Zaangażowanie w najlepszą GASTRONOMIĘ

Dzięki naszemu nowemu wizerunkowi wspieramy transformację, którą zainicjowaliśmy lata temu, aby stać się międzynarodową siecią hotelową najwyższej jakości. Odnowiliśmy naszą gwiazdę i sprawiliśmy, że świeci mocniej niż kiedykolwiek.

Najpiękniejsze miejsca

Są miejsca, które powinniśmy wszyscy kiedyś odwiedzić. Iberostar wita Cię w magicznych miejscach z urokiem. Urokiem, który przyciąga i zaprasza do pozostania tam na zawsze. W Iberostar ciesz się plażą przy hotelu lub odkrywaj miasto i jego historię, mieszkając w jego sercu.

Wykwintna kuchnia

W Iberostar gastronomia jest bramą do świata pełnego zmysłowych doznań. Ciesz się najlepszą kuchnią, w tym szerokim wyborem dań à la carte. Szefowie kuchni wprowadzają ciągłe innowacje - tworzą różnorodne i zdrowe potrawy kuchni międzynarodowej i lokalnej. Klienci podkreślają gastronomię jako centralny element ich wakacyjnych doświadczeń. Dlatego właśnie portal ReviewPro plasuje Iberostar w pierwszej trójce najlepszych gastronomii wśród hoteli.

Ludzie

Profesjonaliści to serce rodziny Iberostar. To właśnie oni sprawiają, że hotele są miejscami gdzie jesteś otoczony ciepłą, spokojną i serdeczną gościnnością. Dbają o Twoje wakacje, chcąc sprawić, by były one niezapomniane.

Bezkonkurencyjna obsługa

Iberostar dąży do codziennej poprawy swojej pracy, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Personel codziennie daje z siebie wszystko, spełniając Twoje życzenia, troszcząc się o każdy szczegół. Najlepszą rekomendacją jest fakt że prawie połowa klientów wraca ponownie do hotelu.

Nowości 2018

EKSKLUZYWNE POKOJE

Ciesz się przestronnymi, komfortowymi i dobrze wyposażonymi pokojami w doskonałej lokalizacji: telewizor z płaskim ekranem, ekspres Nespresso z 4 kapsułkami dziennie, minibar powitalny, specjalny wystrój i dwie poduszki do wyboru. Usługa obejmuje także szereg udogodnień, takich jak transport bagażu podczas zameldowania i wymeldowania.

PERSONALIZOWANA USŁUGA

Jako Gość Star Prestige masz prywatną recepcję i następujące usługi: Późne wymeldowanie bez dodatkowych kosztów (w zależności od dostępności), indywidualne zameldowanie z powitalnym drinkiem i indywidualne serwis dla Gości, który pomoże ci we wszystkim, czego potrzebujesz.

OBSZARY PRYWATNE

Strefy dla VIP-ów obejmują pokój do czytania i relaksu, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, otwarty bar, stale uzupełniany, basen i / lub jacuzzi na słonecznym tarasie. Wyposażenie All Star Prestige obejmuje komputer, prasę międzynarodową, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, leżaki, leżaki Bali i ekskluzywne ręczniki kąpielowe.

Odkryj hotele Star Prestige: