nasze biura 
Strefa klienta
 804 200 111
 22 212 05 00
Centrum Rezerwacji czynne
poniedziałek-sobota:9-22, niedziela:10-21
   
Program partnerski Neckermann Polska


Program partnerski Neckermann Podróże

Jeśli chcesz zarabiać z Neckermannem, teraz masz świetną okazję..
Przystąp do Programu Partnerskiego Neckermann Podróże
na platformie Optimise  i zarabiaj zawsze,
gdy z Twojego polecenia kupowana jest wycieczka Neckermanna!
 


Same fakty o zarabianiu z Neckermann Podróże!

  • wysoka stawka prowizji od sprzedaży – 3,85% CPS
  • wysoka średnia wartość transakcji na stronie neckermann.pl – powyżej 5000 zł
  • średnia prowizja od pojedynczej transakcji, jaka wypłacamy, to około 200 zł – a często znacznie więcej!
  • obszerne zasoby materiałów reklamowych
  • wsparcie dla wydawców, którzy oczekują specjalnych kreacji
  • otwartość na nieszablonowe działania i indywidualna pomoc dedykowanych specjalistów w zespole Optimise i Neckermann Podróże

 

O co w tym chodzi?

Posiadasz własna stronę internetową, na której jest dużo internautów? Prowadzisz popularny blog podróżniczy? Masz dobrą i aktualną bazę mailingową? Prowadzisz branżowy katalog internetowy? Chcesz zarobić? Promuj wyjazdy z Neckermannem i otrzymuj od nas prowizję od każdej wycieczki, którą opłacił polecony przez Ciebie klient.
Zgłoś się do programu partnerskiego Neckermann Podróże, wybierz materiały reklamowe z naszego obszernego archiwum lub zamów indywidualne kreacje, a następnie promuj nasze wycieczki wśród swoich klientów.


metoda

 

Gdy potencjalny klient kliknie w reklamę na Twojej stronie i przejdzie na witrynę Neckermanna, masz szansę otrzymać prowizję od transakcji, jakiej polecony przez Ciebie internauta dokona na stronie Neckermann Podróże. Nie martw się, ze decyzja o zakupie wycieczki nie zawsze jest podejmowana spontanicznie – cookie jest ważne aż 45 dni, więc jeśli tylko Twój internauta wróci na stronę Neckermanna w tym okresie czasu, prowizja jest Twoja! Klient może wrócić na witrynę Neckermanna w dowolny sposób, wpisując adres strony w przeglądarce internetowej, wchodząc przez link organiczny w wyszukiwarce Google lub na wiele innych sposobów. Twój udział w zainteresowaniu klienta wycieczkami Neckermanna będzie zapamiętany i zostaniesz za to wynagrodzony, gdy tylko dokona płatności za zarezerwowana przez internet wycieczkę.

 

Prowizje

Stała stawka 3,85% CPS dla wszystkich wydawców. Zarabiaj z nami i polecaj nasze usługi.
Czas życia ciasteczka: 45 dni
Regularna wypłata prowizji.

 

Materiały promocyjne

Dostępne wiele kreacji reklamowych przeznaczonych na ogólne i konkretne kierunki. Zachęcamy do promowania programu!
Szeroka gama materiałów graficznych dotyczących wielu kierunków znajdujących się w ofercie Neckermann. Dojazd własny, zimowa oferta narciarska, letnie wakacje samolotem, egzotyczne kierunki – dla każdego z nich mamy gotowe bannery.
Potrzebujesz czegoś specjalnego? Chętnie przygotujemy dla Ciebie flashowe bannery, kreacje mailingowe lub inne, indywidualne kreacje. Chcesz używać linków tekstowych? Nic prostszego – pomożemy w przygotowaniu indywidualnych linków do konkretnych rodzajów wycieczek, do konkretnych destynacji, z wylotem z wybranego lotniska lub w wybranym terminie.
Potrzebujesz xml feed? Proszę bardzo!

 

 

 

 

Dostępne informacje, opisy, specyfikacje, reklamy lub cenniki nie stanowią oferty Neckermanna w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Neckermann Polska BP sp. z o.o. & Anim Team 2002 - 2018