Rajskie wyspy

Rajskie Wyspy w obniżonych cenach

Odkryj wypoczynek na jednej z rajskich wysp wśród egzotycznej przyrody. Zdecyduj się na wakacje w obniżonych cenach na Seszelach, Zanzibarze i Mauritiusie. Wybierz swój wymarzony kierunek na urlop 2019 i skorzystaj z rabatu -5%. Promocja trwa do 16.06 – rezerwuj rajskie wakacje już dziś!
Seszele
Seszele

To zatoczki z białym piaskiem, bogactwo krajobrazu i wspaniałe rafy koralowe. Będąc na Seszelach warto odwiedzić malowniczą i największą wyspę - Mahe, Praslin z oryginalnymi palmami Coco de Mer oraz La Dique z pięknymi plażami i dziewiczymi lasami tropikalnymi. Wybierz Seszele na rajski wypoczynek!

Mauritius
Mauritius

Wybierz Mauritius na rodzinne wakacje all inclusive lub spontaniczne wczasy last minute! Mauritius to idealne miejsce dla miłośników sportów wodnych – półwysep Le Morne oraz Archipelag Maskarenów to idealne miejsca do uprawiania kitesurfingu. Rodziny z dziećmi docenią Black River Gorgers, idealne miejsce na rodzinny piknik i spacer po lesie deszczowym.

Zanzibar
Zanzibar

Czyli białe plaże z miękkim piaskiem i szmaragdowe wody ze spektakularnymi rafami koralowymi. Zanzibar to Kamienne Miasto, najstarsza dzielnica wyspy wpisana na listę UNESCO, piękne plaże Nungwi i Kendwa i najlepsze kurorty Pwani Mchangani i Kiwengwa Beach. Wybierz Zanzibar na wakacje i wczasy last minute 2019 czy korzystaj z komfortowej opcji all inclusive!