Rekomendowani partnerzy Neckermann

Zaufaj Profesjonalistom z rekomendowanych biur partnerskich Neckermann!

Białystok
Biuro podróży 24Holiday
Ul. Św. Mikołaja 1/1
857 420 774
biuro@24holiday.pl

Bielsko-Biała
Alladyn Travel
Ul. Mostowa 1
333 070 234
alladyntravel@op.pl

Bielsko-Biała
Max
Ul. Warszawska 180
C.H.Tesco
33 822 31 31
bielsko.tesco@maax.pl

Bydgoszcz
PTTK
Ul. Niedzwiedzia 7
523 227 910
info@biuropttk.pl

Chojna
In Merito
Ul. Jagiellońska 10
516 166 312
biuropodrozy@inmerito.eu

Chorzów
AKS Centrum Podróży
Ul. Parkowa 20    
32 771 37 80
biuro@akscentrumpodrozy.pl

Czeladź
Traveland
Ul. Będzińska 80
C.H. M1
32 763 90 56
m1@traveland.pl

Częstochowa
Bit Travel
Al. NMP 29
34 368 00 63
bit.travel.biuro@gmail.com

Elbląg
BTU „ELTUR”
Plac Dworcowy 3A/C    
512 450 174
eltur@eltur.pl

Ełk
Magia Podróży
Ul. Wojska Polskiego 6/1u    
87 610 01 72
info@magiapodrozy.pl

Głogów
Travel AG
Pl. Konstytucji 3 Maja 2
768 341 316
neckermann@travel2u.pl

Gostyń
Moana
Ul. Wrocławska 266
65 572 62 71
atrmoana@poczta.onet.pl

Katowice
AS
ul. Kościuszki 9
32 203 66 42
biuro@asbiuropodrozy.pl

Katowice
Anibis
Ul. Żwirki i Wigury 25
32 251 69 71
anibisbp@o2.pl

Katowice
Travel Caffe
Ul. Moniuszki 2
32 258 05 04
biuro@travelcaffe.pl

Katowice
Altamira
Ul. Mysłowicka 28
32 209 30 66
agenci@altamira.net.pl

Katowice
Todos
Ul. Andrzeja 23
32 781 32 26
todos@todos.com.pl

Kłobuck
Eskapada
Ul. 11 Listopada 17
34 317 13 02
biuro@eskapada-klobuck.eu

Kobyłka
Travel Store
Ul. Ks. M. Załuskiego 78 lok.4
668 919 409
biuro@travelstore.com.pl

Konin
Tourlider
Ul. 3 Maja 58
632 202 686
kontakt@tourlider.pl

Koziegłowy
Balkan Travel
os. Leśne 20
535 737 835
kozeglowy@balkantravel.pl

Kraków
Jagiellonia
Ul. Rakowicka 20/3B
12 422 03 45
bpodrozy@jagiellonia.krakow.pl

Kraków
El Camino
Ul. Pilotów 6
C.H. Alma
12 290 43 35
biuro@el-camino.pl

Kraków
Obozynatopie.pl
Ul. Długa 28/1
535 199 535
krzysztof.oraczek@obozynatopie.pl

Kraśnik
As Travel
Ul. Sikorskiego 4A
534 196 603
biuro@as-bus.com.pl

Legionowo
Sansea
Ul. Batorego 13
577 862 710
legionowo@travelplanet.pl

Lubin
Axel Travel
Ul. Odrodzenia 7a
76 846 67 66
biuro1@axel-travel.pl

Lublin
Halowakacje.com
Ul. Gęsia 5 lok.4
510 433 209
biuro@halowakacje.com

Łódź
Bis Biuro Podróży LCC
Al. Kościuszki 27
42 630 09 91
biuro@bislcc.pl

Łódź
Columbus Travel
Ul. Piotrkowska 127
42 639 72 05
biuro@columbustravel.pl

Łódź
Oskar Travel
Ul. Pomorska 585
512 141 602
biuro@oskartravel.pl

Łódź
Biuro Podróży Nova Travel
Ul. 6 Sierpnia 1/3
42 630 35 97
novatravel@hot.pl

Łódź
Sun Way Travel
Ul. Piłsudskiego 94
C.H. Tulipan
609 000 078
tulipan@sunwaytravel.pl

Łódź
Biuro Podróży Odkrywaj Świat
Ul. Gen. R. Tragutta 4
42 633 36 36
biuro@odkrywajswiat.pl

Nowy Sącz
Alltours
Ul. Prażmowskiego 11
C.H. Gołąbkowice
18 442 50 69
biuro@alltours.pl

Nowy Targ
Travelplanet
Ul. Waksmundzka 38
577 500 576
nowytarg@travelplanet.pl

Olkusz
Hot Sun
Ul. Kazimierza Wielkiego 61
32 754 61 63
olkusz@wakacyjnyswiat.pl

Ostrowiec Świętokrzyski
Capital Travel
Ul. Polna 17 A
41 240 80 30
nec.ostrowiec@gmail.com

Ostrów Wielkopolski  
Malarczyk Travel
Pl. 23 Stycznia 11
62 735 51 21
malarczyktravel@gmail.com

Otwock
Kraina Podróży
Ul. Górna 6
22 435 79 90
info@krainapodrozy.pl

Pabianice
Biuro Podróży „Kartagina”
Ul. Zamkowa 31
42 226 55 88
biuro@kartagina.pl

Pleszew
Aleksander
Ul. Zamkowa 4
Galeria zamkowa
625 910 105
pleszew@aleksander.pl

Płock
PodniebnePodroze.pl
Ul. Przemysłowa 20
24 268 99 31 w. 24
biuro@podniebnepodroze.pl

Poznań
Fantur
Ul. Zamenhofa 133
61 875 58 88
fantur@fantur.pl

Poznań - Suchy Las
Happy Holiday
Ul. Obornicka 85
509 236 858
suchylas@happy-holiday.com.pl

Poznań
Vanilla Travel
Os. Pod Lipami 104
61 826 61 62
biuro@vanillatravel.pl

Przeźmierowo
Balkan Travel
Ul. Rynkowa 75 C
Pasaż Handlowy
61 65 25 101
balkantravel@balkantravel.pl

Ruda Śląska
Iris Travel
Ul. Wolności 25
32 240 16 23
biuro@iristravel.pl

Ruda Śląska
Sun Travel
Ul. Wawelska 2
32 243 52 99
biuro@suntravel.com.pl

Ryki
CC Travel
Ul. Lubelska 6
Intermarche
81 888 30 39
ryki@cctravel.pl

Rzeszów
Świat Wakacji Centrum Podróży
Ul. Grunwaldzka 26    
17 852 86 26
biuro@rezerwacje-wakacji.pl

Siedlce
Biuro Podróży Jaworko
Ul. Sienkiewicza 12
25 633 03 22
biuro@jaworko.pl

Sieradz
Biuro Podróży Kaskada
Ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 92/94
500 855 201
wczasy@kaskadatravel.pl

Skierniewice
Omega
Ul. Dworcowa 3n
508 466 966
omegabp@poczta.onet.pl

Skoczów
Safari
Ul. Ustrońska 4
33 851 22 77
biuro@safari-s.pl

Sopot
World Tour
Ul. Boh. Monte Cassino 25
58 555 00 45
oktravel@oktravel.pl

Szczawno-Zdrój
Jolka
Ul. Łączyńskiego 44
74 665 78 08
jolka@hm.pl

Tarnów
Jordan
Ul. Pułaskiego 7    
14 626 08 88
lastminute@jordan.pl

Toruń
Planet Tours
Ul. Broniewskiego 90
Galeria Plaza
500 005 150
torun@planettour.pl

Trzcianka
Travelanto
Ul. Żeromskiego 10A
662 949 454
biuro@travelanto.pl

Warszawa
Sun Kiss Travel
Ul. Odyńca 69
22 844 73 95
info@sunkiss.pl

Warszawa
Biuro Turystyki Vera Travel
Ul. Zwierzyniecka 6 lok U7
78 782 69 20
biuro@veratravel.pl

Wołomin
Amazonia
Ul. Korsaka 4 (nowy basen)
535 145 003
amazonia.wolomin@gmail.com

Wrocław
Almabus LCC
Ul. Świdnicka 39
71 342 88 71
lcc@almabus.pl

Zakopane
Viventure
Ul. Zamoyskiego 4
18 478 14 36
biuro@viventure.pl

Ząbki
Integracyjne Biuro Podróży Saona
Ul. Gen. Wł. Sikorskiego 33 lok. 42
22 744 92 66
saona@onet.eu

Zielona Góra
Mega Tours
Ul. Żeromskiego 6
728 924 226
biuro@megatours.pl