Zapisz się do naszego newslettera

Promocje, rabaty - zawsze aktualne informacje!



Administrator danych:
Oświadczam iż zostałem poinformowany, że administratorem danych osobowych jest Neckermann Polska Biuro Podróży Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie,
czytaj więcej
Aleje Jerozolimskie 94, kod pocztowy 00-807, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS, numer KRS 0000162234, NIP 5251556861, kapitał zakładowy 4 874 000,00 zł. Zostałem poinformowany, iż posiadam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,a także zwrócenia się z żądaniem usunięcia podanych danych osobowych oraz, iż podanie danych osobowych jest całkowicie dobrowolne.
czytaj mniej
Zgoda na przetwarzanie danych w celach marketingowych:
Przez podanie powyższych informacji wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych
czytaj więcej
w celu świadczenia usług oraz w celach marketingowych przez Neckermann Polska Biuro Podróży Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 94, kod pocztowy 00-807, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. Poz. 1182 z późn. zm.)
czytaj mniej
Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Neckermann Polska Biuro Podróży Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie,
czytaj więcej
Aleje Jerozolimskie 94, kod pocztowy 00-807 informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Neckermann Polska Biuro Podróży Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informacji handlowych na podany wyżej adres poczty elektronicznej lub numer telefonu komórkowego.
czytaj mniej