Dla wydawców


Przystąp do Programu Partnerskiego Neckermann Podróże na platformie Optimise i zarabiaj zawsze, gdy z Twojego polecenia kupowana jest wycieczka Neckermanna!

Kilka faktów na początek:
- wysoka stawka prowizji od sprzedaży
- wysoka średnia wartość transakcji na stronie neckermann.pl – powyżej 5000 zł
- średnia prowizja od pojedynczej transakcji, jaka wypłacamy, to około 200 zł – a często znacznie więcej!
- obszerne zasoby materiałów reklamowych
- wsparcie dla wydawców, którzy oczekują specjalnych kreacji
- otwartość na nieszablonowe działania i indywidualna pomoc dedykowanych specjalistów w zespole Optimise i Neckermann Podróże

O co w tym chodzi?
Posiadasz własna stronę internetową, na której jest dużo internautów? Prowadzisz popularny blog podróżniczy? Masz dobrą i aktualną bazę mailingową? Prowadzisz branżowy katalog internetowy? Chcesz zarobić? Promuj wyjazdy z Neckermannem i otrzymuj od nas prowizję od każdej wycieczki, którą opłacił polecony przez Ciebie klient. Zgłoś się do programu partnerskiego Neckermann Podróże, wybierz materiały reklamowe z naszego obszernego archiwum lub zamów indywidualne kreacje, a następnie promuj nasze wycieczki wśród swoich klientów.

Gdy potencjalny klient kliknie w reklamę na Twojej stronie i przejdzie na witrynę Neckermanna, masz szansę otrzymać prowizję od transakcji, jakiej polecony przez Ciebie internauta dokona na stronie Neckermann Podróże. Nie martw się, ze decyzja o zakupie wycieczki nie zawsze jest podejmowana spontanicznie – cookie jest ważne aż 45 dni, więc jeśli tylko Twój internauta wróci na stronę Neckermanna w tym okresie czasu, prowizja jest Twoja! Klient może wrócić na witrynę Neckermanna w dowolny sposób, wpisując adres strony w przeglądarce internetowej, wchodząc przez link organiczny w wyszukiwarce Google lub na wiele innych sposobów. Twój udział w zainteresowaniu klienta wycieczkami Neckermanna będzie zapamiętany i zostaniesz za to wynagrodzony, gdy tylko dokona płatności za zarezerwowana przez internet wycieczkę.

Prowizje i warunki
Stała stawka CPS dla wszystkich wydawców.
Czas życia ciasteczka: 30 dni
Regularna wypłata prowizji.

Materiały promocyjne
Dostępne wiele kreacji reklamowych przeznaczonych na ogólne i konkretne kierunki.

Szeroka gama materiałów graficznych dotyczących wielu kierunków znajdujących się w ofercie Neckermann. Dojazd własny, zimowa oferta narciarska, letnie wakacje samolotem, egzotyczne kierunki – dla każdego z nich mamy gotowe bannery.

Potrzebujesz czegoś specjalnego? Chętnie przygotujemy dla Ciebie flashowe bannery, kreacje mailingowe lub inne, indywidualne kreacje. Chcesz używać linków tekstowych? Nic prostszego – pomożemy w przygotowaniu indywidualnych linków do konkretnych rodzajów wycieczek, do konkretnych destynacji, z wylotem z wybranego lotniska lub w wybranym terminie.

Zarejestruj się w Optimise!