Wyjazdy grupowe

Wyjazdy grupowe dla firm

Turystyka alternatywna – to nasza nowa propozycja wyjazdów grupowych. Jej istotą jest skoncentrowanie na szczególnych oczekiwaniach Klientów. Takie podejście jest zgodne z wyraźnym trendem w światowej turystyce obserwowanym od co najmniej 10 lat. Chcemy więc zapewnić naszym Klientom warunki do przeżycia niepowtarzalnej przygody, pełnej silnych wrażeń, które pozwolą odzyskać energię po trudach codziennej pracy i stworzyć motywację do twórczego działania. Scenariusz tak pojętej imprezy zależy ściśle od Państwa oczekiwań, a więc na przykład „hit firmowy” oparty na oryginalnym pomyśle i nakręcony w egzotycznej scenerii, techniki negocjacji szlifowane na marokańskim bazarze, czy alternatywna edukacja oparta na interaktywnych grach uliczno-plenerowych. W tym ujęciu, nawet miejsca mało atrakcyjne w tradycyjnym sensie mogą być przestrzenią doświadczania niezapomnianych wrażeń.

Tego typu wyjazdy są skutecznym narzędziem motywacji, integrują zespół, pozwalają budować partnerskie relacje z kluczowymi Klientami, wzmacniają biznesowe więzi. Stanowią również ważny element programów lojalnościowych, partnerskich czy nagród w konkursach organizowanych dla strategicznych kontrahentów.

Kontakt:e-mail: grupy@neckermann.pl
telefon: 22 536 79 50

Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem w ciągu 2 dni roboczych.

Zapytaj o ofertę:


Firma:

Data wylotu:
Kierunek:
lotnisko wylotu:
Liczba uczestników:
Charakter wyjazdu:
Adres email:
Numer telefonu:
Opis:
Administrator danych:
Oświadczam iż zostałem poinformowany, że administratorem danych osobowych jest Neckermann Polska Biuro Podróży Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie,
czytaj więcej
Aleje Jerozolimskie 94, kod pocztowy 00-807, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS, numer KRS 0000162234, NIP 5251556861, kapitał zakładowy 4 874 000,00 zł. Zostałem poinformowany, iż posiadam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,a także zwrócenia się z żądaniem usunięcia podanych danych osobowych oraz, iż podanie danych osobowych jest całkowicie dobrowolne.
czytaj mniej