Wyjazdy grupowe

Jakość, prestiż i wiarygodność, jednej z największych firm na rynku turystycznym. Skala i procedury działania, gwarantujące profesjonalizm na najwyższym światowym poziomie. Możliwości swobodnego zrealizowania nieszablonowych pomysłów w dowolnym zakątku świata. Precyzyjna oraz efektywna optymalizacja oferty i budżetu w zależności od przyjętych założeń. Wyselekcjonowany zespół ekspertów do Państwa dyspozycji w takcie przygotowań do wyjazdu oraz całodobowa opieka naszych realizatorów na każdym etapie podróży. Wsparcie merytoryczne i pomoc w działaniach strategicznych, np.:

- budowanie programów lojalnościowych,
- ROI, korelacja z celami marketingowymi w firmie,
- wsparcie działu HR, projekty socjalne,
- obsługa VIP, ścisła współpraca z meetingplannerami,
- i wiele innych!

Znajdujemy się w ekskluzywnym gronie firm posiadających tytuł Superbrand Polska. To wyróżnienie jeszcze bardziej zobowiązuje do świadczenia super usług. Aby zamówić ofertę szytą na miarę wystarczy skontaktować się z naszymi ekspertami.

Kontakt:e-mail: grupy@neckermann.pl
telefon: 22 536 79 50

Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem w ciągu 2 dni roboczych.

Wyjazdy grupowe - przykład realizacji

Maroko - Supoerprodukcja

Wyruszamy do Maroka, aby w idealnej scenografii nakręcić hit firmowy. Wcześniej jednak, jeszcze w kraju, każdy uczestnik wyjazdu otrzyma swoją rolę filmową, którą będzie mógł osobiście dostosować do fabuły i scenariusza kręconego filmu. Na miejscu w Warzazat, pod opieką i wskazówkami profesjonalnej ekipy filmowej, przystąpimy do realizacji zdjęć na podstawie przygotowanych materiałów. Uroczysta premiera tuż po powrocie do kraju. Czerwony dywan, światła sceny i rozdanie „Firmowych Oskarów”. A to dopiero początek kariery!

Kenia - Hakuna Matata

Hakuna matata – „Bez problemu”. To motto będzie nam przyświecało w trakcie wyprawy do Kenii. Oczywiście będzie czas na obowiązkowe safari i Wielką Piątkę Afryki. Warto jednak zrobić krok dalej i ruszyć śladem księcia Eustachego Sapiehy - „Księcia Buszu”. Pod opieką zawodowych tropicieli zobaczycie sposoby podchodzenia zwierzyny i poznacie bezwzględne prawa rządzące buszem. Dotrzecie na piechotę do prawdziwej wioski, która nie jest tylko skansenem turystycznym. Nocleg w buszu pozostawi niezapomniane emocje i wspomnienia. Zwłaszcza, że właśnie w nocy będzie się sporo działo. Ale to na razie tajemnica. Warto zobaczyć prawdziwą czarną Afrykę, nie spreparowaną jeszcze dla potrzeb komercji.

Kreta - Odprawa posłów Greckich

Odprawa posłów Greckich – zapewne znacie ten tytuł jeszcze z podstawówki. Warto jednak wrócić do niego i odtworzyć w naturalnych warunkach, w starożytnym amfiteatrze, na ziemi greckiej, w strojach i z zachowaniem antycznych wzorców. Po cóż, spytacie? Gdyż jest to doskonały materiał na ćwiczenia w negocjacjach, strategii, obronie, przemowie, sztuce myślenia, i wielu innych, jakże wartościowych teraz umiejętnościach. A przy tym ile będzie dobrej zabawy i emocji. Ile nowo odkrytych talentów i gwiazd! Piękna Helena, odważny Parys, wieszcząca Kasandra, bohaterski Ulisses, to tylko niektórzy z nich. W którą postać chcesz się wcielić?

Tunezja - Ali Baba i 40 rozbójników

Ali Baba i 40 rozbójników – swobodna inscenizacja bajki „Z tysiąca i jednej nocy”, z udziałem gości i w pełnej scenografii i charakteryzacji. Ogrom skarbów, rozbójnicy, Ali, połykacze ognia, taniec brzucha, chodzenie po rozżarzonych węglach, fajki wodne, henna, słodycze i suszone owoce, itp. Będzie też wszechwładny Dżin, którego poprosimy o pomoc i spełnienie życzeń. A „drugie dno”, jakie niesie za sobą ta zabawa, to przekaz, że warto poznać tajemne zaklęcie, aby zmienić swe życie na lepsze. I tam właśnie, w tej jaskini poznasz je z ust samego Dżina. Czy je zastosujesz, to już zależy wyłącznie od Ciebie.

Kuba - Perła Antyli

Perła Antyli – z pewnością wyspa ta zasługuje na swoją dumną nazwę. Posiada wszystko to, co można by nazwać rajem na ziemi: piękne plaże, klimat, lazurowa woda, przyroda, kultura, wspaniali ludzie, muzyka, rum, cygara i … mentalna rewolucja sprzed lat. Pławiąc się w luksusie warto poznać głębię myślenia i postrzegania rzeczywistości przez Kubańczyków. Warto wiedzieć jak to się stało, że kraj przeszedł kiedyś na czerwoną stronę mocy. Wielu nie miało wyboru, inni wręcz przeciwnie. Dosłownie chwycili za broń. Czy warto było w imię rewolucji zamrozić wyspę na gorącym Morzu Karaibskim? Tego wszystkiego nie opiszą przewodniki turystyczne. Tam trzeba być, aby to zrozumieć. I jest ku temu chyba jedna z ostatnich okazji, aby doświadczyć reliktu zimnej wojny osobiście i bezpiecznie. Teraz, zanim jeszcze wkroczy tam bezwzględny globalizm.

Teneryfa - Cztery żywioły

Cztery Żywioły - wyprawa na Teide, najwyższą górę Hiszpanii. Grupa zostanie dostarczona pod szczyt i kilkoma różnymi trasami pokona dystans w dół, poznając cztery główne żywioły: ogień, wodę, powietrze i ziemię. Po przebyciu określonego odcinka, grupy rotacyjnie zamieniają się sprzętem i wykonują zadania w charakterystycznych miejscach odwiedzanych po drodze. Dla bardzo aktywnych i żądnych adrenaliny – wspinaczka skalna na klifach w pełnej asekuracji, penetrowanie jaskini La Cueva del Vento, nauka pokonywania stromych stoków za pomocą kilkumetrowych kijów pasterskich oraz nurkowanie w Atlantyku. Program można rozbudowywać na etapy kilkudniowe, zależne od stopnia przygotowania grupy.