Neckermann Podróże

O firmie

Neckermann Podróże należy do jednego z największych koncernów turystycznych w Europie – Thomas Cook Group plc, który szczyci się ponad 175-letnią tradycją. Na rynku polskim biuro podróży jest obecne od ponad 20 lat i przez cały ten czas znajduje się w gronie największych organizatorów zagranicznej turystyki wyjazdowej. Dynamiczny rozwój firmy i jej silna pozycja na rynku to konsekwencja strategii, której głównymi elementami są innowacyjność i oferowanie usług najwyższej jakości, w pełni spełniających oczekiwania polskich klientów. Kierując się hasłem: „Neckermann to udany urlop”, biuro podróży gwarantuje w pełni komfortowy i bezpieczny wypoczynek.

Thomas Cook

W letniej ofercie Neckermann Podróże dominuje region Basenu Morza Śródziemnego, przy czym największa oferta dotyczy Grecji, Hiszpanii, Turcji, Bułgarii, Włoch i Chorwacji, w zimowej natomiast oferta z dojazdem własnym obejmująca alpejskie regiony narciarskie. Dzięki niezwykle bogatej i stale urozmaicanej ofercie, potencjalny klient może spędzić urlop na sześciu kontynentach mając do wyboru pełną paletę apartamentów i hoteli od średniej do komfortowej klasy. Wśród słonecznych atrakcji Neckermanna warto wymienić m.in.: aquamanię czyli hotele z parkami wodnymi, hotele z polskimi animacjami Lollo&Bernie Kids Club, parki rozrywki, wycieczki objazdowe, rejsy, city break oraz ofertę fly & drive. Neckermann Podróże jako jedno z nielicznych biur podróży na rynku oferuje atrakcyjne zniżki dla nowożeńców, seniorów oraz stałe ceny dla dzieci. Starannie wybrana oferta zakwaterowania, współpraca z renomowanymi liniami lotniczymi oraz profesjonalna obsługa na miejscu służą urzeczywistnieniu marzeń o idealnym urlopie.

Dwa razy do roku biuro podróży wydaje katalogi tematyczne w języku polskim. W biurach z ofertą Neckermann Podróże, klienci mogą również zarezerwować swoje wakacje korzystając z oferty koncernowej tj. Neckermann Niemcy i Thomas Cook.

Neckermann Podróże to dynamiczna firma zatrudniająca około 130 pracowników. Sieć sprzedaży touroperatora tworzy 50 biura własne i franchisingowe zlokalizowane w prestiżowych punktach dużych miast oraz ponad 950 biur agencyjnych na obszarze całej Polski.

Siedziba zarządu: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa
Prezes: Maciej Nykiel
Regon: 012238347
Numer KRS: 0000162234 Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy XII Wydział Gospodarczy KRS. Biuro wpisane do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego pod numerem k-617.

Życzymy dużo radości przy wyborze wakacji i wspaniałego wypoczynku z Neckermann Podróże!